Меню

“Як то було” – або свіже співавторство…

Букнет “Як то було” – або свіже співавторство…

“Як то було” – або свіже співавторство…

Всім привіт!

Наскільки мої читачі могли помітити, співавторство для мене це не перший досвід. Маю попередні виключно позитивні враження. Для Іри то вперше.

Чому, навіщо це робити?

Я не знаю. Напевно, у першу чергу через те, що спілкування з Ірою у приваті ФБ було приємним, дало зрозуміти, що ми в чомусь схожі. Дві такі перфекціоністки, кожна зі своїми тарганами, у свій бік повернуті (про це, можливо, пізніше розкажу, якщо будуть охочі). Мені здалося, що ми схожі за темпераментом. І основний критерій – мені подобається, як Іра пише. Так, я запропонувала їй у коментарі, а потім у приваті запитала, ну раптом людина категорично не хоче? Іра захотіла. І поїхало.

У Іри були свої кілька заготовок, і вона їх запропонувала. Ми навіть почали щось там обговорювати. А тут мій муз дізнався про наші плани і умить видав шикарну ідею, яка одразу сподобалась нам обом і, власне, її ми вам і представляємо.

Як це триває? Дуже весело. Обговорення, ідеї, плани, можливі сюжетні ходи, візуалізації, обкладинка… Нам справді є про що поговорити. А ще так серед ночі тихесенько у телеграм: «ти спиш?», «ніт», і по новому колу…, бо ж шалені ідеї чекати не будуть, підуть деінде щастя шукати.

Я справді вдячна Ірі, що вона погодилась встряти в це на власний страх і ризик (про муза, що може сказати: «все не так» попередила відразу, а, головне, у нас їх тепер два! Бо Ірин чоловік теж не став пасти задніх і приєднався зі своїми не менш шаленими ідеями). Я вірю, що ми доведемо все це до логічного кінця та справді здивуємо кожного з наших читачів!

Приєднуйтесь, аби не пропустити новини Ірини Ярошенко та Лії Щеглової. Ми будемо щасливі бачити всіх поруч з парочкою “Еллар – Мора”.

І, аби не сильно вас обтяжувати читанням – інформація на правах реклами: буде весело!

Всім добра і гарних книжечок!)))

Оригінал статті на litnet.com: “Як то було” – або свіже співавторство…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення