Меню

Як сприймає блог Google? Основи копірайту.

Букнет Як сприймає блог Google? Основи копірайту.

Як сприймає блог Google? Основи копірайту.

“Ти наш самий кращий друг.

Людина – павук 2002 рік

І robot texst  теж….

 

Як написане сприймає robot texst?

Так вже склалось, що світ активно оцифровується. Люди активно читають. Але модератори не можуть перевірити всі тексти мережі. Їм на зміну приходять роботи. І саме вони наші перші читачі і самі віддані фанати.

Певна річ, що тексти пишуться людьми і для людей. Але, якщо забудете про робота, мережа вас покарає. Так гарно виписаний вами текст погано індексуватиметься. А значить, знайдете ви його десь в низу пошукового списку, що не дуже добре.

Що від вас потрібно роботу?

Назва статті. Вона має бути змістовною і бажано містити ключові слова, щоб підвищити вірогідність потрапляння статті в топ пошуку.
Пункти, підпункти. І, взагалі, структурований текст. Хочете сподобатись роботу – пишіть багато. 
Шукайте ключові слова і використовуйте їх. В контексті літературного блогу, ключове слово може бути одне, але значуще. Наприклад, Вийти заміж за принца, або побут в літературі. Де Побут в літературі виступає головним ключем. Хоча стаття також буде індиксуватися в ключі Вийти заміж. 
Не пишіть зайвого. Робот погано сприймає воду в тексті. Він не читає текст. І, взагалі, ніяк його не сприймає. Все що він робить, це перевіряє грамотність поставленого речення. Тому грамотність так важлива в роботі з машиною. Їй начхати, який ви талановитий письменник, якщо у вас в тексті переспам прикметників. Головна проблема перш за все письменниць. І я не виключення. Мій перспам в тексті, стабільно, 43 – 46%. А колись був 60 -70%. Для робота ідеально в межах 30%. Але для цього варто народитись чоловіком.

Порада від автора. Використовуйте все, що вам пропонує інструментарій блогу. Наприклад, виводьте цитати. Навіть якщо це будуть самоцитати.

Хочете сподоатися роботу – пишіть багато.

Для робота, це зайва структурованість тексту і вам зайвий плюсик при індексації. Не виділяйте багато тексту. Зараз цене актуально.

Наразі, тенденція така, що робот бере за основу весь текст, шукає в ньому необхідні слова, і якщо користувач відкрив статтю і просидів над нею хвилин п`ять, то він підіймає її в рейтингах. Тому, якою б не була стаття, вона має бути корисною, для користувача, і актуальною.

Що шукають користувачі?

Користувачі шукають відповіді на поставлені в пошуку питання, або запити. Ми всі з вами користувачі. І саме наші запити обслуговує robot texst. 

Але, що хочуть бачити користувачі, коли відкривають статтю?

Актуальну інформацію, тут і зараз. В середньому, користувач рідко проводить над статтею, якою б вона не була, більше хвилини. І ваша задача, залишити його над читанням вашої статті, як можна довше.
З іншого боку, без води ніяк. В мене, в минулій статті воно само якось вийшло. Не варто думати, що коли я маю досвід написання статтей для інтернету, я не вмію лити воду в тексті. Навіть навпаки, я вмію лити воду ще й як, ще й з розумним виглядом. Говорячи по-ходу багато слів, які аж ніяк не допоможуть читачу. З іншого боку, я вислухала свого читача, і намагатимусь зробити цю статтю максимально актуальною.

Я вважаю одним із важливих досягнень майстерності в слові, це вміння тримати баланс між актуальністю того, що пишеш і красою слова. Що з точки зору робота – просто вода. Якщо не заради себе, то заради робота, варто писати багато. А значить, час-від-часу лити воду.

Подібний баланс життево необхідний для рекламних статтей.

Для чого пише автор?

Якщо автор не пише книгу, то в блозі він має її описувати. Не всю і не відразу. Дрібними частинками. Тому що ціль ведення блогу – зацікавлення користувача своїм твором. А, з точки зору копірайтера, це контекстна реклама за яку платять гроші. Суть від того не змінюється.

Книга – це особливий продукт інтелектуальної праці. Певна річ, що для кожного автора, саме його творіння головне в житті, серед інших книг. То подайте її своєму читачу. Розкажіть про неї так, щоб читач сказав собі: “Я хочу прочитати цю книгу. Вона така актуальна в сьогоденні, підіймає стільки проблем.”

Чому важлива проблематика твору?

Всі чогось думають, що важливі герої. Герої, як на мене, важливі, як декорації. А от не підіймаючи проблему твору, ви не доведете читачу актуальності власного творіння.

І не важливо про що ви пишите. Можна взяти будь-яку історію…. і знайти там проблему.

Зараз я вам спробую довести, що навіть готична історія, писана в чорних тонах, може бути актуальною і важливою.

Вгадайте, що це за фільм?

Здається, що світ поглинула темрява. І ніч не закінчиться ніколи. Одна трагічна смерть не змінить нічого в місті, що захлинуся в злочинній безкарності. Тут навіть поліцейські не чисті на руку.

Одна смерть там. Інша тут. Яка різниця? Ми самі створили цей світ. Ми самі сіємо навколо себе смерть і не помічаємо цього. Сотні, навіть тисячі людей помирають щодня. Нам про це постійно розповідають в новинах. О, ці новини…. Хто вигадав той клятий телевізор? Якщо в цілому світі, маленька дівчинка лишилась сама. Серед міста, що п`є, грабує, убиває. І над всією цією вакханалією підноситься завивання поліцейських сирен.

Лиш старий вбивця, просякнутий кров`ю колись чесних людей, прагне на останок щось змінити в цьому світі, що помирає. Він врятує дівчинку, чого б то йому не вартувало. Він старий і не боїться помирати. А дівчинка має жити. В місті, що хоронить людей.

Але це художня інтерпритація. 

Можна подивится на героя з точки зору критики.

Ви думаєте клоунам весело? Справді так думаєте, коли приходите в цирк?

Під маскою веселуна ховаються живі люди. І їм теж буває сумно. Іноді. Зрідка.

Їх часом не сприймає суспільство. Вони отмують стусани практично ні за що. А ще в них купа своїх людських проблем.

Як то трішки не схибнутися? І змусити сміятися це місто, що забуло про людяність. Місто, що лишило тебе самого з твоїми проблемами. Не подавши тобі дружньої руки. Але висміявши тебе з ніг до голови. Обливши брудом ганебних слів.

Ви справді думаєте, що клоунам весело?

А це що за фільм?

Хоча я втомилась і не скажу, що передала матеріал достоту, як хотіла.

Напишіть, чи сподобалась стаття? Де я розкрила тему, а де залила її водою?  

Оригінал статті на litnet.com: Як сприймає блог Google? Основи копірайту.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення