Меню

Як написати хорошу книгу?

Букнет Як написати хорошу книгу?

Як написати хорошу книгу?

Рік тому в мене сталася сварка з моєю дружиною, вона була філологом. Їй було скучно, через те що в нашому селі їй немає чим зайнятися, тут немає універу, щоб вона могла писати різного роду роботи..
“Напиши книгу!”, – сказав їй, на що вона відповіла, – “Ти дурак. Глянь на нашу бібліотеку, які там описи, які діалоги. Потрібен талант щоб так писати…”

“Якщо обмежувати себе і ставити рамки, дійсно нічого не вийде, та це явно не про мене, краще спробувати і просратися, ніж взагалі не спробувати”, – подумав я і почав писати книгу.

Одного дня мені попала в руки книга С. Кінга, прочитавши яку, дізнався багато цікавого і корисного.

Перш за все – потрібно писати про те що ти добре знаєш і в чому розбираєшся. Люди, які читатимуть, одразу ж помітять брехню, тому потрібно писати виключно Правду!

Наступна умова для хорошого написання – потрібно володіти базовими інструментами і знаннями ( правила української мови, вміння тримати в руці ручку, а також хороший багаж знань, які можна почерпнути, читаючи книги інших авторів).

І мабудь остання умова – потрібно постійно практикуватися і аналізувати свої власні помилки.

“Крила вічності” в процесі написання, прийшлося переписувати чотири рази, і як на мене, це абсолютний мінімум для створення книги хорошої якості.

Звісно, це ще не всі секрети, більшість я залишив для наступного блогу.

Цікава ваша думка, любі друзі. Відповім усім, хто щось напише в коментарях, а також перегляну ваші твори 😉 

Оригінал статті на booknet.com: Як написати хорошу книгу?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення