Меню

Як найпростіше видати свою книгу моя думка

Як найпростіше видати свою книгу моя думка

Як найпростіше видати свою книгу моя думка

Раз зайшла мова про те як видати книгу то моя думка найперше, а для чого?

Найпростіше видати це альманах коли авторів так з 50 пишуть різні історії це видається і вони самі стають клієнтами цього альманаху.

Люди купують книги для того,щоб коли ви приходите до них в гості розповісти вам, хто вони такі є. ви дивитися. що вони читають і робите висновок про особистість.

Книга в подарунок це ужасна річ, це ти свою думку і погляди навязуєш комусь. Мені подарили антикрихкість і я її спалив. Дарила дівчина і ясно. що якби я її прочитав і похвалив то в мене був би секс, але так я остався незайманим. Я не зміг її читати. Я розумію, чого її купляють, бо це написав мільйонер і якщо прочитати книгу, яку написав мільйонер то ти станеш мільйонером. Дарили мені правда і хороші книги, ну як не хороші такі що можна читати наприклад Дена Брауна. Всетаки тема на той далекий 2005 рік була цікава коли розкривали моменти що стосуються релігії. Мені і зараз цікаво про що там писалося в Катарах.

Наші куплені книги розповідають про нас нашим гостям. Смисл купляти невідомого автора є тоді коли ти відчуваєш, що він вистрілить і його екранізують. чи зроблять гру по тому що він написав, а в тебе книга з його автогрофом.

От коли я прихожув гості, а в людини стоїть класика і ще пару книг на іноземних мовах. я розумію, це в нас інтелегент. Якщож я бачу “Метро 2033” “пісню льоду і пламені” – це у нас людина сучасна. Якщо Жадан, Забужко, курков – яких я ніколи не читав але багато чув – це у нас модний філолог, Якщо це повний збір “Анжеліки” , романів Дюма, якоїсь серії фентазі то це в нас фантазер та інфантильно творча людина, правда запхнувши в бібліотеку Гоголя і пару професійних книг можна розповісти, що це лише одна із сторін Вашого буття. От для чого служить фізична книга. Націоналісти там все про УПА і тп купують. Книга як частина інтерєру. Модно мати ту чи іншу книгу в себе вдома, можна її не читати. Це так для гостей.

Хочете видавати книгу спершу зробіть з себе моджну людину з суспільно-політичними поглядами. Ви самі гляньте, що продається і думайте чому це купується.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Як найпростіше видати свою книгу моя думка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення