Як зрозуміти, чого вартий

Як зрозуміти, чого вартий

Як зрозуміти, чого вартий

 

А ще існують літературні конкурси – засіб перевірити свою творчість, зрозуміти чи варта вона бодай чогось.

 

Цього року я відправила свої роботи на чотири конкурси й протягом останніх місяців поступово дізнавалася, що скрізь програла. “Ну, конкуренція висока”, – втішали друзі, “Ну, судять не завжди об’єктивно”, – говорили рідні. “Так”, – погоджувалася я, але в глибині душі було розчарування.

 

І от останній конкурс, і знову мимо. Цього року більше нікуди не подавалася, тож надії на хоч малесеньке визнання більше не було, як раптом після оголошення результатів останнього конкурсу дзвінок:

– Добрий день, ви подавали на конкурс оповідання “Автостопом від болю?

Силуюсь згадати:

– Так, здається, подавала, − на той момент навіть назву призабула.

 

– Сьогодні під час оголошення фіналістів ми випадково пропустили ваше прізвище…

 

Я намагаюся звести дебіт з кредитом і розумію, що я все ж пройшла. Нехай фінал – це ще не перемога, але вже відзнака, а значить комусь моя проза припала до смаку.

 

Це був конкурс з важкою для мене тематикою:  #Рак_Боятись_Не_Можна  . Коли від цієї хвороби втрачаєш близьких, пам’ятаєш як страшно та боляче було, повертатися в спогади не хочеться. Тож довго не могла наважитися написати, та й коли зізнатися щиро, написала досить легке і життєствердне оповідання, хоча й мала звабу додати драматизму, але не змогла, надто тригерна тема.

 

Отже, маю перше маленьке визнання моєї творчості й невдовзі вийде збірка. Перша в моєму житті не наукова, чи публіцистична, а художня робота надрукована на папері, й нехай комусь ця маленька перемога здається дитячою, а мене вона тішить і примушує з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Дякую організаторам, зокрема Марія Дружко!

А всім бажаю, щоб Новий рік приніс багато маленьких та великих перемог!

Поділіться власним досвідом участі в конкурсах, буде цікаво почути.

 

Оригінал статті на Букнет: Як зрозуміти, чого вартий

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Фото від Опудала

Привіт!) Хочу сказати величезне дякую всім, хто наразі складає мені компанію на фермі Богдана Фородая. А новачкам, гадаю, буде цікаво познайомитися з нашими мешканцями. 

 

  

 

“Чоловік насунув старомодного

Промокоди на Бісиш!

Добрий день, дорогі читачі!

Новорічні свята закінчилися, а от подарунки ще ні))) Розігруємо п’ять промокодів на безкоштовне читання книги Бісиш! Щоб взяти участь у розіграші потрібно виконати всього дві умови:

1) Бути

7 промокодів – 2 умови ♥️ “КІлерша”

Привіт

У мене назбиралося 7 промокодів для безкоштовного читання книги КІЛЕРША

Це друга книга із циклу “Цукерочка”. Першою стала Тренер і мої 107. Їх можна читати як і разом, так і по окремості, але щоб краще зрозуміти

А давайте обирати промокоди?

Вітання. Сьогодні платною стала ще одна моя книжка. Відразу хочу подякувати всім тим хто мене підтримує та купує мої твори. А також незабуває писати шикарні, мотивуючі коментарі від яких я усміхаюсь ще місяць. Мені б хотілося

Президент підписав указ про призначення стипендій молодим письменникам

Володимир зеленський підписав указ про призначення стипендій президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрад

Перейти до блогу