Меню

Як зробити (літературну) кар’єру на Літнеті.

Букнет Як зробити (літературну) кар’єру на Літнеті.

Як зробити (літературну) кар’єру на Літнеті.

 

А якщо в товариша є екаунт на фейсбуці чи в іншій мережі, то він може дати вам 2 бали, помістивши там посилання на ваш твір. Є тут твори, в яких кількість балів більша за кількість переглядів.
Але множина знайомих обмежена. Тому автору потрібно трудитись і на сайті.
Писати іншим авторам похвальні коментарі, лайкати тих, в кого малий рейтинг. Вони не конкуренти, а у відповідь теж лайкнуть.
Читати їхні твори теж не обов’язково. Навіть шкідливо, бо коли прочитаєш, то важче буде  писати їм похвальні коментарі. А це – головне.
Не бійтесь перестаратись, перегнути в похвалі, автори не об’єктивні до своїх творів і всяка похвала не здасться їм надмірною. А зате збільшує шанс взаємного лайку.
Якщо берете участь в конкурсі, то виставляйте на сайті лише один твір, який і повинні лайкати. Бо як виставите багато, то “розплачуватись” можуть, лайкаючи ваші  інші, не конкурсні,  малорейтингові твори.
Якщо відомо, що переможців буде близько десяти, то є смисл обєднуватись в групи взаємної підтримки, хвалити одні одних, записувати в прихильники лайкати… Це зразу дозволить випередити неорганізованих претендентів.
Це те, що на поверхні. Старожили, напевне, можуть добавити ще методів, але можуть і не захотіти ділитись секретами успіху. 
Тож думайте над цим. Замість тратити час на сюжети та літературні образи.

 

Оригінал статті на litnet.com: Як зробити (літературну) кар’єру на Літнеті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення