Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Доброго дня, мої любі!

Шлях до серця ідеального чоловіка

Анотація

Олена — розлучена жінка, котра нічим не виділяється з натовпу. Життя у неї розмірене та складається зі схожих один на одного днів. Робота — не межа мрій, але оплата дозволяє їм з дочкою існувати цілком комфортно. А рідкісні зустрічі з подругами розбавляють однотипні будні..Реальність Олени — це емоційний штиль…Поки в неї ураганом не увірвався роботодавець. Чоловік, якого вона вважає ідеальним.

У тексті є:дуже відверті сцени, начальник і підлегла

Обмеження: 18+

Уривок 

Всі два тижні, що минули з того моменту, як моя хатня робітниця втекла від мене, виблискуючи п’ятами, я перебивався їжею з доставкою. І вже заробив печію та нетравлення. А чого чекати з моїм гастритом? Скільки себе пам’ятаю, мучився з ним. А жінок, які вміють смачно і, головне, без наслідків для мого шлунка готувати, я заносив у ранг святих. Шкода, що таких мало, а з кожним роком все менше. Не хочуть вони бути берегинями вогнища. Одна зайнята кар’єрою, інша саморозвитком, третя Інстаграмом, четверта просто зайнята.

   Чи була зайнята Олена, я не знав. Але не раз чув, що у неї дочка є. Ймовірно, і чоловік теж. Однак не схожа вона на ту, яка стане наліво бігати. Так що я схилявся до того, що вона так само самотня, як і я. Тільки виходило, що я все зіпсував. Щоправда, не вловив, чим саме. І залишився ні з чим.

   Все тому, що я дурень! Тому що замість того, щоб насолоджуватися стравами Олени й далі, нахилив її над кухонним столом і трахнув. Чим думав у той момент? Вже явно не головою. Швидше за все, нижньою частиною тіла, ага. Але ж вона і не відштовхнула. Стогнала так, що я готовий був кінчити тільки від цих звуків. І втекла, як тільки я її відпустив. На що я розраховував? Чесно? На те, що ми продовжимо. У душі. У ліжку. Однак я або налякав її своїм напором, або погано старався і їй не сподобалося. Іншої причини, через яку вона захотіла б звільнитися, я не бачив.

Якщо стало цікаво, не забудьте додати книгу в бібліотеку) 

Я вже це зробила)

Бажаю приємного вечора та позитивних емоцій!

Ваша Уляна Пас!

 

Оригінал статті на Букнет: Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"