Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Доброго дня, мої любі!

Шлях до серця ідеального чоловіка

Анотація

Олена — розлучена жінка, котра нічим не виділяється з натовпу. Життя у неї розмірене та складається зі схожих один на одного днів. Робота — не межа мрій, але оплата дозволяє їм з дочкою існувати цілком комфортно. А рідкісні зустрічі з подругами розбавляють однотипні будні..Реальність Олени — це емоційний штиль…Поки в неї ураганом не увірвався роботодавець. Чоловік, якого вона вважає ідеальним.

У тексті є:дуже відверті сцени, начальник і підлегла

Обмеження: 18+

Уривок 

Всі два тижні, що минули з того моменту, як моя хатня робітниця втекла від мене, виблискуючи п’ятами, я перебивався їжею з доставкою. І вже заробив печію та нетравлення. А чого чекати з моїм гастритом? Скільки себе пам’ятаю, мучився з ним. А жінок, які вміють смачно і, головне, без наслідків для мого шлунка готувати, я заносив у ранг святих. Шкода, що таких мало, а з кожним роком все менше. Не хочуть вони бути берегинями вогнища. Одна зайнята кар’єрою, інша саморозвитком, третя Інстаграмом, четверта просто зайнята.

   Чи була зайнята Олена, я не знав. Але не раз чув, що у неї дочка є. Ймовірно, і чоловік теж. Однак не схожа вона на ту, яка стане наліво бігати. Так що я схилявся до того, що вона так само самотня, як і я. Тільки виходило, що я все зіпсував. Щоправда, не вловив, чим саме. І залишився ні з чим.

   Все тому, що я дурень! Тому що замість того, щоб насолоджуватися стравами Олени й далі, нахилив її над кухонним столом і трахнув. Чим думав у той момент? Вже явно не головою. Швидше за все, нижньою частиною тіла, ага. Але ж вона і не відштовхнула. Стогнала так, що я готовий був кінчити тільки від цих звуків. І втекла, як тільки я її відпустив. На що я розраховував? Чесно? На те, що ми продовжимо. У душі. У ліжку. Однак я або налякав її своїм напором, або погано старався і їй не сподобалося. Іншої причини, через яку вона захотіла б звільнитися, я не бачив.

Якщо стало цікаво, не забудьте додати книгу в бібліотеку) 

Я вже це зробила)

Бажаю приємного вечора та позитивних емоцій!

Ваша Уляна Пас!

 

Оригінал статті на Букнет: Який він, шлях до серця ідеального чоловіка?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"