Меню

Що я читаю: постапокаліпсис від Moonraise Darkness

Букнет Що я читаю: постапокаліпсис від Moonraise Darkness

Що я читаю: постапокаліпсис від Moonraise Darkness

Давненько вже я не розповідала про новинки зі своєї бібліотеки, потрібно виправлятися))

Роман “Металічний блиск свободи” належить до жанрів постапокаліпсису і сучасної прози. Уявіть собі світ майбутнього після екологічної катастрофи, коли суспільство кардинально змінилося, адже головною метою людства є боротьба за виживання. Дуже цікаво вимальований постапокаліптичний світ, відображені стосунки головних героїв. Сама мова твору мені надзвичайно подобається, вона прямо заворожує, часом навіть ловиш себе на тому, що не так стежиш за поворотами сюжету, як за описами та внутрішніми монолагами.

А в мене, чесно кажучи, таке буває нечасто)) 

Втім, динамізму цій історії теж не бракує. Хоч декому вона може здатися надто похмурою чи депресивною, та після прочитання не виникає думок, що “все погано”. Залишається надія на торжество кращих людських почуттів.

Отже, не буду багато просторікувати, а просто запрошую усіх любителів фантастики та психологічної драми зазирнути до цієї книги. Впевнена, вона не залишить вас байдужими. 

Увага: книга має вікове обмеження 18+!

Оригінал статті на booknet.com: Що я читаю: постапокаліпсис від Moonraise Darkness

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення