Що я хотіла передати в історії Віктора

Що я хотіла передати в історії Віктора

Що я хотіла передати в історії Віктора

Привіт всім хто знайомий з моєю творчістю та можливо хотів познайомитися!

Спочатку розповім про свій перший роман “Щоденник бізнесмена”

В ньому я торкнулася незбагненої чоловічої душі, яка не знала спокою й постійно вела внутрішній бій. Мій герой не знав кохання, адже в ньому бачили лише “грошовий мішок”  через це він втратив себе, зачинив серце та припинив довіряти людям. Я хотіла показати як може бути важко повірити в справжні почуття. Коли чоловік зустрів кохану він припускався помилок, не міг відкритися дівчині, через що зруйнував їх стосунки. 

Звісно, в проблемах завжди винні двоє, адже дівчина також не приймала його складного характеру, не розуміла як же важко Віктору далося зробити крок й намагатися побудувати нові стосунки(!), адже він розчарувався у коханні! 

Головною проблемою їх стосунків я хотіла показати те, що вони не вміли та не хотіли розмовляти! Адже проблема сьогодення в тому, що ми не вміємо відкриватися, ми мовчимо та не показуємо своїх страждань.

Тому я зачепила цю проблему й як висновок повідомила це у книзі!

Я хотіла торкнутися душі читача, щоб кожен спитав себе: “А я вмію висловлювати свої думки? Чи не припускаюся я такої ж помилки? Чи не зачиняю свої переживання від інших?”

Тож пропоную всім хто ще не читав цього роману познайомитися краще з історією та відчути переживання героя! А хто читав гадаю ви детальніше зрозуміли мої натяки через сторінки книги)))

А тепер трішки познайомлю з задумом продовження історії Віктора. Романом “Така як Я”

В ньому я хотіла розповісти про те, як може змінитися стан чоловіка коли він познайомиться з невідомою до цього йому дівчиною, точніше її характер змусив зацікавитися слабкою статтю.

Віктор завжди бачив в жінках тендітних та слабких осіб, він був дуже здивований що жінка може бути сильною!

Як же чоловіка може змінити невідома йому особистість.

Спочатку він прагне вивести її на чисту воду, адже не вірить, що можуть бути інші жінки! Потім його починає цікавити її впевненість, він хоче пізнати жінку.

Я хотіла вказати на те, що інколи чоловіки не розуміють, чого прагнуть. 

В обох романах об’єднала задум того, що чоловікам завжди щось НЕ ТАК!!!!

Якщо поряд спокійна та турботлива, то їм бракує бурі та емоцій.

Якщо ж навпаки, то подавай їм тихеньку, або ж вони намагаються зробити з дівчини таку як їм потрібно.

Чоловіки не передбачувані і інколи не зрозуміло, що їм насправді потрібно!

Тож в другому романі я показала, як дівчина змогла бути різнобічною, з нею не було сумно і вона завжди викликала нові та нові емоції!

Бажаю Вам приємного читання, вподобання та погодження з моїми думками. Гадаю в мене вийшло розкрити свій задум як найкраще.

І як мені написала моя читачка “…не розумію я його так сильно кохав Мілу що зрадив і озвірів, а з Антонінов лагідний…” Гадаю. що все ж таки змогла передати свій задум, адже так само і в житті – ми не розуміємо чоловіків, сьогодні вони такі а завтра інші. З однією жінкою одні, а з іншою зовсім другі!

Тож нам жінкам залишається змиритися й намагатися завжди вигадувати щось нове для втримання стосунків на плаву)))

Гадаю Ви не залишитесь байдужими й погодитесь з моїми задумами!

Чекаю Вас серед своїх читачів (тисніть “ВІДСТЕЖУВАТИ АВТОРА), рада буду бачити Ваші коментарі та вподобання!!!!!

Адже тільки завдяки вашим думкам я можу ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ та ВТІЛЮВАТИ В ЖИТТЯ МОЇ ІСТОРІЇ!!!!

Вдячна за увагу)))

Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Оригінал статті на Букнет: Що я хотіла передати в історії Віктора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"