Що я хотіла передати в історії Віктора

Що я хотіла передати в історії Віктора

Що я хотіла передати в історії Віктора

Привіт всім хто знайомий з моєю творчістю та можливо хотів познайомитися!

Спочатку розповім про свій перший роман “Щоденник бізнесмена”

В ньому я торкнулася незбагненої чоловічої душі, яка не знала спокою й постійно вела внутрішній бій. Мій герой не знав кохання, адже в ньому бачили лише “грошовий мішок”  через це він втратив себе, зачинив серце та припинив довіряти людям. Я хотіла показати як може бути важко повірити в справжні почуття. Коли чоловік зустрів кохану він припускався помилок, не міг відкритися дівчині, через що зруйнував їх стосунки. 

Звісно, в проблемах завжди винні двоє, адже дівчина також не приймала його складного характеру, не розуміла як же важко Віктору далося зробити крок й намагатися побудувати нові стосунки(!), адже він розчарувався у коханні! 

Головною проблемою їх стосунків я хотіла показати те, що вони не вміли та не хотіли розмовляти! Адже проблема сьогодення в тому, що ми не вміємо відкриватися, ми мовчимо та не показуємо своїх страждань.

Тому я зачепила цю проблему й як висновок повідомила це у книзі!

Я хотіла торкнутися душі читача, щоб кожен спитав себе: “А я вмію висловлювати свої думки? Чи не припускаюся я такої ж помилки? Чи не зачиняю свої переживання від інших?”

Тож пропоную всім хто ще не читав цього роману познайомитися краще з історією та відчути переживання героя! А хто читав гадаю ви детальніше зрозуміли мої натяки через сторінки книги)))

А тепер трішки познайомлю з задумом продовження історії Віктора. Романом “Така як Я”

В ньому я хотіла розповісти про те, як може змінитися стан чоловіка коли він познайомиться з невідомою до цього йому дівчиною, точніше її характер змусив зацікавитися слабкою статтю.

Віктор завжди бачив в жінках тендітних та слабких осіб, він був дуже здивований що жінка може бути сильною!

Як же чоловіка може змінити невідома йому особистість.

Спочатку він прагне вивести її на чисту воду, адже не вірить, що можуть бути інші жінки! Потім його починає цікавити її впевненість, він хоче пізнати жінку.

Я хотіла вказати на те, що інколи чоловіки не розуміють, чого прагнуть. 

В обох романах об’єднала задум того, що чоловікам завжди щось НЕ ТАК!!!!

Якщо поряд спокійна та турботлива, то їм бракує бурі та емоцій.

Якщо ж навпаки, то подавай їм тихеньку, або ж вони намагаються зробити з дівчини таку як їм потрібно.

Чоловіки не передбачувані і інколи не зрозуміло, що їм насправді потрібно!

Тож в другому романі я показала, як дівчина змогла бути різнобічною, з нею не було сумно і вона завжди викликала нові та нові емоції!

Бажаю Вам приємного читання, вподобання та погодження з моїми думками. Гадаю в мене вийшло розкрити свій задум як найкраще.

І як мені написала моя читачка “…не розумію я його так сильно кохав Мілу що зрадив і озвірів, а з Антонінов лагідний…” Гадаю. що все ж таки змогла передати свій задум, адже так само і в житті – ми не розуміємо чоловіків, сьогодні вони такі а завтра інші. З однією жінкою одні, а з іншою зовсім другі!

Тож нам жінкам залишається змиритися й намагатися завжди вигадувати щось нове для втримання стосунків на плаву)))

Гадаю Ви не залишитесь байдужими й погодитесь з моїми задумами!

Чекаю Вас серед своїх читачів (тисніть “ВІДСТЕЖУВАТИ АВТОРА), рада буду бачити Ваші коментарі та вподобання!!!!!

Адже тільки завдяки вашим думкам я можу ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ та ВТІЛЮВАТИ В ЖИТТЯ МОЇ ІСТОРІЇ!!!!

Вдячна за увагу)))

Ваша Натіко Маер (NAtiKO)

Оригінал статті на Букнет: Що я хотіла передати в історії Віктора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"