Що я зараз читаю

Що я зараз читаю

Що я зараз читаю

Вирішила вкотре поділитися своєю бібліотекою. І можливо комусь тесь припиде моя добірочка романів до смаку)

Анотація до книги

Вона — донька багатих батьків, яка дуже хоче стати відомою.
Він — сценарист-переможець купи конкурсів, але його сценарії занадто складні для пересічного глядача і тому не підходять жодному каналу, тож тепер він змушений писати про кохання.
Ці два світи ніколи б не мали зустрітися, однак доля вирішила інакше. І от молодий сценарист стає репетитором багатої фіфи.
Але чи вдасться їм спокійно пережити ці кілька місяців? Чи все ж виникнуть почуття?

Ксения Демиденко “Я Буду Жити Заради Тебе”. В тій частині що вже викладена до кохання ще не дійшло. Але взагалом порушене питання куди важливіше стосунків між чоловіком та жінкою. Бо воно зачіпає найболючішу жіночу струну – материнство.

Анотація до книги

Вона знала, що таке бути бажаною і коханою… Для батьків – улюблена донечка, для чоловіка – друг, коханка і парнер. У бізнесі – як риба у воді. Їй заздрили і хотіли бути на її місці… В ідеальному житті цілеспрямованої бізнес-леді не вистачає останнього пазлика – дитини. Кіра кидає весь резерв своїх сил, щоб досягти бажаного. Вона “купує” невиліковнохвору дівчинку у багатодітної родини. Та чи вистачить у неї сил, енергії та терпіння, аби стати дівчинці мамою, аби відвоювати талановите дитя у красуні з косою? Доведеться слухатися нахабного гумориста-лікаря, який чомусь вирішив і її, Кіру, лікувати. Тільки ліки спеціальні – називаються “коханням”…

Леся Найденко “Серце для опудала”. Просто чарівна історія приперчена гумором.

Анотація до книги

– У далекому-далекому королівстві жив один дуже багатий фермер. Він володів родючими землями, безкраїми ріками та незчисленною кількістю худоби. Ось тільки серце в нього було черстве і грубе. Воно настільки скам’яніло, що розучилося любити навіть власну донечку. Фермер цілими днями пропадав на роботі, намагаючись віднайти втіху хоча б у прибутках, а тим часом над його угіддям нависала тінь смутку. З кожним днем темрява зростала, підкрадалася до дитини, хотіла захопити маленьку в полон. Мабуть, так би й трапилося, якби одного дня на ферму не приїхала няня-чарівниця.
– А няня врятувала фермера? – запитала сонна Марійка.
– Вона досі над цим працює.

 

І користуючись нагодою нагадую про свою книгу “Спадщина з сюрпризом”. Хто любе читати про правильних хлопчиків. що мнять себе владиними і сильними? Хто любе читати одеські анегдоти, та безмежно закоханий в Одесу? А коли герої так сильно капостять один одному, що читати без усмішки неможливо хтось любе? Вам до моєї книги. Буде все. І колорит, і тьотя Фіра, і мама Роза, і хуліганка головна героїня Ірка, і навіть бандитська коза Мурка)) А, ну так і красунчик герой теж)

 

Оригінал статті на Букнет: Що я зараз читаю

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Документальний фільм про сім’ю з прифронтової Красногорівки виходить в онлайн-прокат

З 15 січня на сервісі OLL. TV для онлайн-перегляду доступні створені за підтримки Держкіно українська документальна сенсація «Земля блакитна, ніби апельсин» та екранізація однойменного бестселера Єжи Ко

Порадьте книгу для легкого прочитання

Друзі, у мене зараз відпочинок між сесією і новим семестром і хчоеться поитати щось легке і для душі.  А в ідеалоі про зиму, враховуючи походу за вікном.Чи є такі твори на букнеті?

Знижка на “Я тебе покараю”!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 15% на мою історію: 

Я тебе покараю

– Ти будеш мені підкорятися, – пальці опікуна ковзають по моєму обличчю і спускаються до шиї.
– Навіть ти не зможеш мене змусити, – ховаю страх за натягнутою

Історій мільйони – але їх різновидів тільки 10?

Це не моя класифікація і не мій досвід. Але своєрідний ексклюзив, для авторів, які цікавляться побудовою сюжету захоплюючої історії.

Читаючи різних успішних і не дуже сценаристів, неодноразово чула про книгу «Врятуйте

Провела цікаве дослідження.

Я на букнеті недавно, але дуже цікавлюсь рейтингами книг. Якщо я правильно розумію, то чим більше зірочок, тим вищий рейтинг? Так як математика мені хороший друг, то я підрахувала, що в найпопулярніших книг співвідношення

Перейти до блогу