Меню

Що читають читачі? (частина третя)

Що читають читачі? (частина третя)

Що читають читачі? (частина третя)

Завершення переліку. Початок – https://booknet.com/uk/blogs/post/177239 і https://booknet.com/uk/blogs/post/177250

Ірина Ярошенко

«Вусате щастя»

Обсяг: оповідання, 2 стор. (повністю)

Жанр: Дитяча література, Сучасна проза

Анотація: Ми у відповіді за тих, кого приручили. Коротке оповідання про долю маленької кішечки.

Читати – https://booknet.com/uk/book/vusate-shchastya-b112019

 

 

 

 

 

Ірина Ярошенко

«Сходинки»

Обсяг: роман, 199 стор. (повний)

Жанр: Постапокаліпсис, Підліткова проза

Анотація: Андреа втратила обох батьків і живе у притулку. Їй виповнюється шістнадцять і вона має пройти церемонію Вибору, щоб бути призначеною на роботу. Світ майбутнього, в якому вона живе, складний, але ще з дитинства дівчина мріє потрапити до елітного клубу і змінити своє життя назавжди. Тим більше, що там є той, хто дуже подобається дівчині. Чи здійсняться її мрії? Куди заведе життєвий шлях і хто на ньому зустрінеться Енді читайте у романі “Сходинки”.

Читати – https://booknet.com/uk/book/shodinki-b87888

 

Ірина Ярошенко, Лія Щеглова

«Чари не допоможуть»

Обсяг: роман, 137 стор. (повний)

Жанр: Бойове фентезі, Гумор

Анотація: Є Еллар – зухвалий гульвіса, любитель красунь, крутих тачок та хорошої випивки. Є Мора – стара, вередлива, потворна карга. І є щось, що їх об’єднує. Та чи знають вони самі – що це? Чи згодні з тим миритися та чи здатні подолати це?

Читати – https://booknet.com/uk/book/chari-ne-dopomozhut-b181679

 

 

 

Ганс

«Крематорій»

Обсяг: роман, 159 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Кажуть, що у столичному крематоріі, коли він зачиняється, відбуваються неймовірні речі. Це не дивно, бо місце, де від земних тіл звільняються душі, притягує не тільки людей……

Читати – https://booknet.com/uk/book/krematori-b64769

 

 

 

 

Ганс

«Копійка»

Обсяг: оповідання, 16 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи

Анотація: Люди, що відносяться до речей, як до живих істот, рано чи пізно стають їх рабами, та втрачають свою безсмертну душу. тоді річ, як статуя Пігмаліона оживає та починає жити самостійним життям перетворюючи свого власника на бездушну річ. Мабуть наш світ перевернувся з ніг на голову, бо в ньому замість того, щоб любити людей та використовувати речі, люблять речі, а використовують людей.

Читати – https://booknet.com/uk/book/kopika-b63064

 

 

ПерсеФона

«Гра в демона»

Обсяг: повість, 30 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи

Анотація: Молода дівчина звертається до місцевого психотерапевта за допомогою. Під час сеансів лікарка розуміє, що пацієнтка може бути причетною до містичних подій, що сталися в місті декілька років тому. Дівчина розмовляє іншими голосами, бачить жахливі видіння під час гіпнозу. Та чи справді вона потребує допомоги? Чи порятунок прийдеться шукати самій лікарці та всім мешканцям міста в цілому?

Читати – https://booknet.com/uk/book/gra-v-demona-b65661

 

 

J.B. Alex

«Згадати все»

Обсяг: повість, 25 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Шістнадцятирічна Лілія опинається у психіатричній лікарні з частковою втратою пам’яті. Її батьки та найкраща подруга мертві, а сама дівчина не може нічого пригадати за останній місяць свого життя. Чи зможе Ліля повернути свої спогади та зрозуміти, що трапилось з нею та її рідними? І чи розплутає вона клубок своїх дивних снів, та згадає хлопця, який їй постійно сниться? Вона впевнена, що цей незнайомець був присутній у її житті, і можливо навіть мав відношення до того, що з нею сталось. Але для того, щоб це дізнатись – треба все згадати.

Читати – https://booknet.com/uk/book/zgadati-vse-b74970

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Ігри відьмаків»

Обсяг: оповідання, 15 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Дорогі, милі, довірливі дівчата. Знайте, що в житті бувають миті, коли найкращими подругами для себе залишаєтесь ви самі, а найкращим порадником є власна інтуїція, і загострене відчуття небезпеки. Без цих вірних друзів не мандруйте маленькими провінційними містечками, бо, ой, буде вам лихо. Кожен другий там – відьма, чи відьмак, і тільки через те, що кожен перший – перевертень. А смерть тіла не найстрашніше, що може вас чекати. Знайдеться той, хто захоче не тільки вбити, але й випити душу. І не залишиться порятунку, ні надії, тільки тваринна воля до життя. В маленьке містечко приїжджає наречена, тілька вона цього ще не знає. Не знає, чому посватають її вночі, не знає, що за виживання доведеться боротись, бо попасти на війну відьмаків, це вам не на скрипочці грати.

Читати – https://booknet.com/uk/book/gri-vdmakv-b66161

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Будні відьмаків»

Обсяг: оповідання, 9 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Друге оповідання циклу. Десь далеко, загублене на кордоні Хмельницької і Тернопільської областей, на річці Збруч, між мальовничими пагорбами заховане маленьке містечко, . Всім воно схоже на такі ж забуті провінційні містечка нашої прекрасної Батьківщини. Всім, крім одного. В славному містечку Гусятин зупинився час. Тут по вулицях ходять відьмаки, а ночами перевертні. Раптові смерті в маленькому містечку Гусятин – не дивина, і не дивина, що лікарі не можуть визначити причину цих смертей. Тут замовляють убивства не кілерам, а відьмакам. І лихо тій жертві, у битві за долю якої сходяться не на життя, а на смерть Відьма-адвокат, і відьмак-прокурор. Але і до жаху можна звикнути, і з ним теж можна жити, тільки розплата за таке життя – не гроші….

Читати – https://booknet.com/uk/book/budn-vdmakv-b66792

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Кохання відьмаків»

Обсяг: оповідання, 17 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Третє оповідання з циклу “Гусятинські відьмаки”. Коли живеш поряд з відьмою, це ще не біда. Коли розмовляєш з відьмою – теж не кінець світу. А от, коли кохаєш відьму… будь готовий до зустрічі з іншим світом. Світом магії, сили, і відсутності співчуття. А коли відьма дарує тобі свою любов, не дивуйся, якщо бонусом до неї буде смерть.

Читати – https://booknet.com/uk/book/kohannya-vdmakv-b76134

 

 

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Помилка баби Люськи»

Обсяг: оповідання, 6 стор. (повний)

Жанр: Трилер, Містика/Жахи

Анотація: Що робити відьмі, в якої зовсім мало чаклунської “сили”, але багато фантазії і бажання бути знаменитою? В Гусятині все просто. Сам про себе не розкажеш – ніхто не розкаже. Так що крутися, як знаєш, та результат повинен бути, а те, що ти відьма-невдаха, це вже нікого не цікавить. Четверте оповідання з циклу “Гусятинські відьмаки.”

Читати – https://booknet.com/uk/book/pomilka-babi-lyuski-b158029

 

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Тріумф баби Люськи»

Обсяг: оповідання, 10 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Трилер

Анотація: Гусятинська відьма баба Люська продовжує дивувати пригодами. Навіть в такої невезучої чарівниці часом бувають вдалі дні. Хто-то, а вона їх точно не прогавить.

Читати – https://booknet.com/uk/book/trumf-babi-lyuski-b165760

 

 

 

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Пригоди Івасика Телесенка та його друзів»

Обсяг: повість, 21 стор. (повний)

Жанр: Дитяча література

Анотація: Люди! Надважлива інформація для вас і ваших дітей! Цілі покоління маленьких українців, усі, хто читав знамениту казку про Івасика Телесика зростали в страшній облуді і омані. Все було абсолютно не так, як нам роками втовкмачували в наші наївні дитячі голови, і я маю докази. Шляхом цілої низки пригод мені в руки потрапив автентичний документ, написаний свідком зовсім недавніх пригод, які проте мають безпосереднє відношення до самих древніх витоків легенди. Кіт Вареник не шкодуючи часу і лап склав хронологію справжніх подій. Походження клану Телесенків, хто така насправді Зміючка, і ще на багато інших питань ми знайдемо відповіді в його рукописі. Не пропустіть розкриття таємниці століття.

Читати – https://booknet.com/uk/book/prigodi-vasika-telesenka-ta-iogo-druzv-b174166

 

Witold Pajgert, Sonia Pajgert

«Колір щастя»

Обсяг: роман, 202 стор. (повністю)

Жанр: Сучасна проза, Жіночий роман

Анотація: Головна героїня роману знаходиться в комі. Вона не пам’ятає хто вона. Лежить абсолютно без можливості поворухнутися, відкрити очі, і хоч якось дати про себе знати світу. Все, що їй доступно – це відчайдушно намагатися згадати власне життя, єдине кохання, боротися з усіх сил за найважливіше – спогади, і з часом це поступово починає їй вдаватися. Перед тим, як прийти до тями, вона згадує чотири ключові моменти зі свого минулого, але щоб повністю вияснити правду, їй доведеться зробити неймовірне зусилля і повернутися в реальний світ.

Читати – https://booknet.com/uk/book/kolr-shchastya-b83946

 

Juli Pencil

«Обдаровані. Під каптуром»

Обсяг: роман, 134 стор. (повний)

Жанр: Фантастика, Підліткова проза

Анотація: Банально вважати, що наш світ уже не приховує від нас таємниць. Загадки завжди існуватимуть і не факт, що ми колись розгадаємо всі. Одна з найбільших – таємниця людського мозку. Колись вважали, що наш мозок працює всього лише на 10 відсотків, а тепер це вже спростований міф. Та можливо, ми й справді не використовуємо весь свій потенціал… В кожного є свої приховані можливості, свій особливий дар, але як його виявити, як його відкрити – залишається загадкою… Але про це згодом. Адже почалася ця історія з того, що до Марти, звичайної дівчини, що лиш закінчила дев’ятий клас, завітала колишня зірка естради – відома співачка Джесіка…

Читати – https://booknet.com/uk/book/obdarovan-pd-kapturom-b181474

 

Sirius M

«Вій-ник»

Обсяг: роман, 269 стор. (повний)

Жанр: Фентезі

Анотація: Чи задумувались ви колись про те що б було якби не з’явилось слова “міфологія”? Що якби міфи були реальністю? Ну принаймні хоча б деякі з них. Отож. Не так вже й давно, та не те щоб далеко один старий знахар вирішив узяти собі учня…

Читати – https://booknet.com/uk/book/vi-nik-b73649

 

 

 

Stambol

«Like від колишньої»

Обсяг: повість, 21 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Молодіжна проза

Анотація: Коли все добре і стабільно, то саме час озватися минулому. Давнє кохання, пам’ять про яке поховано далеко і глибоко у “пустелі” пам’яті, раптом оживає двома лайками у всюдисущих мережах. Що робити: чи варто ризикувати теперішнім добробутом заради дівчини, ім’я якої вже неможливо згадати? І все було б ще нічого, якби не з’ясувалося, що тієї дівчини вже понад рік немає серед живих…

Читати – https://booknet.com/uk/book/like-vd-kolishno-b61876

 

 

White Klay

«Бог Індерону»

Обсяг: роман, 61 стор. (фрагмент)

Жанр: Фантастика, Фентезі

Анотація: Він стояв біля уламків свого зоряного корабля і дивився, як тане у небі димний слід падіння. А навколо буяла невимовна краса невідомої планети. Нарешті він вільний! Тепер всі дороги нового світу належать йому! Та лінії долі сплетені у дивний візерунок. Гостряться мечі й сокири, гуркочуть бойові барабани, палають жертовні багаття під крики нещасних, шепочуть губи страшні закляття, знайдені в древніх манускриптах. Нестримна Сила готова вирватися з кайданів і зруйнувати весь світ. І лише одинокий подорожній – дитя іншого світу – стоїть на її шляху.

Читати – https://booknet.com/uk/book/bog-nderonu-b71815

 

Gallus Anonymous (Mari Ziniak)

«Рівняння з багатьма невідомими»

Обсяг: повість, 79 стор. (повний)

Жанр: Детектив

Анотація: Що спільного між Лондоном 1888го року і невеличким українським містом 2017? Однієї червневої ночі у покинутому будинку знаходять труп жінки, яку було вбито доволі незвичним знаряддям. За розслідування цієї справи береться лейтенант карного розшуку Тимофій Нагрудний. Допомагає йому у цьому новенька судмедексперт Єва Лірик…

Читати – https://booknet.com/uk/book/rvnyannya-z-bagatma-nevdomimi-b91182

 

Перша частина – https://booknet.com/uk/blogs/post/177239

Друга частина – https://booknet.com/uk/blogs/post/177250

Оригінал статті на Букнет: Що читають читачі? (частина третя)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення