Меню

Що читають читачі? (частина друга)

Букнет Що читають читачі? (частина друга)

Що читають читачі? (частина друга)

Продовження переліку. Початок можна побачити тут – https://booknet.com/uk/blogs/post/177239

Андрій Кокотюха

«Легенда про Безголового»

Обсяг: роман, 172 стор. (повний)

Жанр: Сучасна проза, Детектив/Трилер

Анотація: Подружнє життя київської адвокатеси Лариси Гайдук не склалося, велике місто набридло. Бажаючи щось змінити і спокійно відпочити, молода жінка приїздить до своєї подруги у Подільськ. Але спокій тут виявився оманою — маленьке мальовниче містечко на Поділлі налякане серією жорстоких убивств. Лариса мимоволі поринає у процес слідства. Яким чином ці події пов’язані з давньою моторошною легендою про Безголового та ким насправді є привид, що з’являється на руїнах старого панського маєтку, — пошук відповідей на ці запитання може коштувати життя головній героїні.

Читати – https://booknet.com/uk/book/legenda-pro-bezgolovogo-b169152

 

Андрій Кокотюха

«Проклятий будинок»

Обсяг: роман, 215 стор. (повний)

Жанр: Сучасна проза, Детектив/Трилер

Анотація: Лорі Кочубей, яка колись була слідчою, щастить на загадкові історії! Час від часу вона мимоволі змушена розслідувати злочини, які мають містичний слід і змушують людей вірити у втручання потойбічних сил та дію старовинних проклять. Так відбувається і цього разу. Дивна легенда пов`язана з таємничим будинком, який вважається проклятим. Одного разу в ньому стався моторошний злочин. З тих пір всякий, хто увійде туди, дуже скоро побачить у дзеркалі власну темну половину, випустить внутрішніх демонів – і помре в муках. І знову гине людина, пов’язана з проклятим будинком. Тіло знайшли перед розколотим дзеркалом. На обличчі мерця – вираз жаху… Страшна правда чи забобони? Містика чи реальний злочин?

Читати – https://booknet.com/uk/book/proklyatii-budinok-b172741

 

Назар Мулик

«Поцілунок Смерті»

Обсяг: оповідання, 9 стор. (повністю)

Жанр: Фантастика

Анотація: Пані в чорному вбранні, із косою в руках рани чи пізно приходить до кожного із нас. Однак за всю історію людства ще ніхто не зміг розповісти, як відбувається “перехід” від нашого світу до “іншого”. Ніхто не скаже напевне, як точно виглядає “Володарка Мертвих”. І ніхто не скаже, що пережив особисту зустріч із Нею. Але ж та сама Історія дає нам зрозуміти, що у всі часи бувають винятки…

Читати – https://booknet.com/uk/book/poclunok-smert-b108930

 

 

Назар Мулик

«Вовча зграя»

Обсяг: роман, 39 стор (фрагмент)

Жанр: Бойове фентезі, Бойова фантастика

Анотація: Берсерки – безстрашні воїни, які зі звіриною люттю та силою кидаються у бій та нищать усе на своєму шляху. Берсерки вважаються воістину ідеальним знаряддям для вбивств, великими воїнами, які шанують бога війни та щоразу кладуть до його ніг закривавлені, понівечені тіла своїх жертв. Нелегка доля вигнала Зграю із рідних земель, погнала їх у шторм та бурю подій, що в подальшому стануть доленосними для цілого материка. А зараз вони повинні знайти новий дім. І вижити попри усе.

Читати – https://booknet.com/uk/book/vovcha-zgraya-b156430

 

Ирен Нерри

«Я не напівкровка!»

Обсяг: роман, 450 стор. (повний)

Жанр: Фентезі

Анотація: Історія молодого перевертня, який розпочав навчання в спеціальному університеті. Дружба і заздрість. Кохання і ненависть. Сімейні таємниці. Безтурботне і веселе життя різко змінюється через один неприємний випадок. Як тепер знайти своє місце серед собі подібних? Нелегка доля молодого вовка, що протистоїть цілому суспільству, коли твоє право називатися вовком викликає у багатьох сумніви.

Читати – https://booknet.com/uk/book/ya-ne-napvkrovka-b202565

 

 

 

Айя Нея

«Подвійник»

Обсяг: оповідання, 10 стор. (повнісню)

Жанр: Містика/Жахи, Міське фентезі

Анотація: Якщо зустрінеш свого подвійника — маєш померти. Трапляється, що ми чуємо від незнайомців, що вони вже раніше нас десь бачили й, навіть, з нами розмовляли. Як це пояснити? Чи можуть у світі існувати дві абсолютно схожі людини? Чи допустимо, щоб вони існували одночасно?.. Тої незвичної ночі Катя зустріла свого подвійника, дівчину схожу на неї наче клон. Вона переконалась, що в деякі міські легенди варто вірити.

Читати – https://booknet.com/uk/book/podvinik-b63553

 

Алиса Ольгич

«Холодне серце відьмака»

Обсяг: роман, 212 стор. (повний)

Жанр: Бойове фентезі, Бойова фантастика

Анотація: Відьмаки та демони живуть пліч о пліч з людьми, а останні про це не здогадуються. Демони ховаються у своєму підсвіті, відьмаки – у своєму. Та деякі демони пристосовуються до земного життя і навіть не думають про повернення додому. Відьмаки, які мають захищати людей, давно забули про свою обіцянку, крім Ельміра. В його крові тече благородна кров перших чаклунів і він не збирається сидіти, склавши руки. А ще є Аліса, яка волею долі потрапила під перехресний вогонь. Кохання, пригоди, війна, інші світи, боротьба за щастя.

Читати – https://booknet.com/uk/book/xolodne-serce-vdmaka-b77617

 

Уляна Пас

«Врятуй мене від темряви»

Обсяг: роман, 145 стор. (повний)

Жанр: Сучасна проза, Містика/Жахи

Анотація: Меріка завжди сторонилася людей. Та й люди самі часто її побоювалися. Та коли надії уже не було самі просили її про допомогу. Для неї це стало лише роботою. Та коли їй на шляху зустрілися дивна дівчина і Меріка вирішила їй допомогти ,усе пішло шкереберть. Тепер доведеться поринути в небезпеку з головою. Але перед цим треба переконати в своїх можливостях брата тієї самої дівчини. І як це зробити , якщо він абсолютно не вірить в надприроднє?…

Читати – https://booknet.com/uk/book/vryatui-mene-vd-temryavi-b166234

 

Марина Савчук

«Остання повелителька Кубку Безсмертя: Армія Мертвих»

Обсяг: роман, 254 стор. (повністю)

Жанр: Фентезі, Містика/Жахи

Анотація: І піднімуться духи, і заволодіють вони світом, і паде рід людський. Той, хто обдурив смерть, буде правити вічно, бо кубок йому подарує безсмертя, а ті, кого смерть обдурила сама – падуть з родом своїм навіки…

Читати – https://booknet.com/uk/book/ostannya-povelitelka-kubku-bezsmertya-armya-mertvih-b83299

 

 

 

Сестри Сіденко

«Доля»

Обсяг: оповідання, 8 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Сучасна проза

Анотація: До пізньої ночі друзі сиділи навколо багаття, згадуючи, як минулого літа знайшли цю райську місцину, де соснові й смерекові ліси підпирають небо, а лінії горизонту неозброєним оком не вгледиш… Тут розлило свої прозорі води неймовірне озеро Світязь. Тоді друзі дійсно «відірвались по повній» та домовилися щороку зустрічатися всією компанією і відпочивати на тому ж місці…

Читати – https://booknet.com/uk/book/dolya-b63789

 

 

 

Сестри Сіденко

«Сестринська любов»

Обсяг: оповідання, 9 стор. (повністю)

Жанр: Містика/Жахи, Сучасна проза

Анотація: Їй всю ніч снилися змії, які обвивають шию її маленької сестри, а Стефа стояла поруч і не рятувала її…

Читати – https://booknet.com/uk/book/sestrinska-lyubov-b63796

 

 

 

 

 

Сестри Сіденко

«Відьма поневолі»

Обсяг: оповідання, 15 стор. (повністю)

Жанр: Жіночий роман, Фентезі

Анотація: За вікном мело так страшно, без упину, якось недобре… Ніби самі потойбічні сили допомагали хуртовині чинити безлад, вкриваючи все довкола холодною ковдрою. Кришталеві дерева вражали мертвою красою. Місто зупинилося, причаїлося, злякалося… Люди поховалися по квартирах, відігріваючи душі гарячим чаєм з медом та лимоном. Можливо, вони просто чекали, коли Бог зверне на них погляд і зупинить люту віхолу… На лікарняному ліжку помирала бабця. На вигляд вона була одноліткою самому світу. Та все ніяк не могла душа відійти на той світ, дарма що її там уже добряче зачекалися. Чорти вже і багаття розвели, і казан зі смолою налаштували… От тільки не знайшла стара відьма, кому силу свою передати…

Читати – https://booknet.com/uk/book/vdma-ponevol-b102452

 

Ольга Соломахіна

«Демон і Причепа»

Обсяг: роман, 253 стор. (повний)

Жанр: Фентезі, Молодіжна проза

Анотація: Вона опинилася в цьому селищі випадково. В моторошному місці, сповненому дивацтв і загадок. Наскільки небезпечно поринути у ці таємниці? І що зі страшенною силою тягне її у древній замок із жорстокими легендами і… чудовиськами? Ця шалена жага до пригод і непосидючисть може призвести до жахливих наслідків… коли залишиться лише одне питання… можливо вона опинилася в цьому селищі не так вже й випадково?

Читати – https://booknet.com/uk/book/demon-prichepa-b96921

 

Іса Тарк

«Я некромант»

Обсяг: роман, 134 стор. (повний)

Жанр: Містика/Жахи, Бойове фентезі

Анотація: У Соль помирає батько, сестру забирають у дитячий будинок…життя втратило сенс. Коли гірше уже немає куди, з’являється Він! Таємничий, мовчазний чоловік, якого усі стороняться. Він пропонує їй допомогу, а натомість… Таємничі некроманські ритуали, й місто за межею Шамахан, де відбуватимуться знамениті некроманські бої нежиті! Хто виграє? І чи ця перемога буде варта ціни, яку доведеться заплатити Люциандру!

Читати – https://booknet.com/uk/book/ya-nekromant-b110758

 

Ксенія Чейз

«Мандаринка»

Обсяг: оповідання, 6 стор. (повний)

Жанр: Проза

Анотація: Чи часто ви хотіли влаштувати свято для незнайомої дитини? А може рятуючи її Новий рік, ви отримаєте урок, який запам’ятаєте на все життя, який змінить ваш світогляд, який допоможе знайти примирення з рідними? Вмощуйтеся зручненько, бо героїня мого оповідання на власному досвіді розповість, чого можуть навчити нас діти!

Читати – https://booknet.com/uk/book/mandarinka-b185466

 

 

А.Черніченко

«13 календарів»

Обсяг: оповідання, 6 стор. (повний)

Жанр: Сучасна проза, Молодіжна проза

Анотація: Іноді, життя змінюється за одну невловиму мить, після якої годі шукати дороги назад. Так і стрибок (що мав стати фатальним!!!) шістнадцятирічної школярки з тавром “донька наркоманки та повії” у глибокі води Дніпра, повернув у інше русло долі людей, які опинилися поряд із нею, подарувавши шанс на життя. І, хоча, основні випробування ще попереду, але перші кроки до щастя вже зроблено, як тільки врятована дівчина відходить під опіку жінки-феї, котра дасть їй віру в можливість знайти себе і свою справжню любов.

Читати – https://booknet.com/uk/book/13-kalendarv-b89228

 

Дмитро Чорнота

«Характерник»

Обсяг: роман, 159 стор. (повністю)

Жанр: Історичний роман, Бойове фентезі

Анотація: Україна переживає важкі часи. Турки, татари, Москва та Річ Посполита в перегонах за владу над українською землею здійснють її гноблення. Кожен шарпає в свій бік. Тільки одна сила в змозі протистояти цьому – козаки. Безстрашні воїни, лицарі дикого поля, визнані як одні з кращих майстрів рукопашного бою в світі. Вони стоять кісткою в горлі небезпечних сусідів. Серед бійців Війська Запорізького є ті, кого побоюються, остерігаються, але і поважають інші козаки. Їх називають характерниками, галдовниками чи чаклунами. Саме їх більше за інших остерігаються вороги, а татари називають урус-шайтанами.

Читати – https://booknet.com/uk/book/xarakternik-b186784

 

Лія Щеглова

«Різдвяна феєрія»

Обсяг: повість, 84 стор. (повний)

Жанр: Бойове фентезі, Гумор

Анотація: Вдалий корпоратив, гарний настрій та портал в інший світ. Чим не причина дослідити, що там потойбіч? Головний герой вирішує саме так і сміливо вирушає! “Йолка” на голову, пугач, важлива місія, незнаний світ зі своїми законами. Вляпався.

Читати – https://booknet.com/uk/book/rzdvyana-ferya-b76598

 

 

 

 

Лія Щеглова

«Майя»

Обсяг: роман, 308 стор. (повний)

Жанр: Жіночий роман, Трилер

Анотація: Її життя зруйнували. Одна фраза вивернула його назовні. Пошматувала у клапті звичний світ та стосунки, народила перегони, ціною в яких визначається її життя. Їх не влаштовувала щаслива Майя. Ну що ж? Пожинайте плоди!

Читати – https://booknet.com/uk/book/maiya-b213019

 

 

 

 

Тетяна Юр’єва

«Чотири кроки до початку (шерлокіана)»

Обсяг: роман, 160 стор. (повний)

Жанр: Детектив

Анотація: Це історія про детектива, який ним ставати не збирався. Але, якщо ти вплутався в небезпечну справу і раптом помер, а щоб повернутися в світ живих, тобі пропонують нове розслідування, то вибору в тебе насправді небагато. Але що робити потім? З головою поринути в містичні пригоди минулого або шукати їх у сьогоденні? Або?.. Ох вже це “або”!!!

Читати – https://booknet.com/uk/book/chotiri-kroki-do-pochatku-sherlokana-b73266

 

Перша частина – https://booknet.com/uk/blogs/post/177239

Третя частина – https://booknet.com/uk/blogs/post/177256

Оригінал статті на booknet.com: Що читають читачі? (частина друга)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення