Меню

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 5

Букнет Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 5

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 5

Вітаю, літнетівці ♥

 

1. Сергій Величко “Персонаж”

Чи ніколи вам не здавалося, що ви насправді не розпоряджаєтеся своїм життям?

Після прочитання оповідання доведеться подумати над цим запитанням, адже в ньому йдеться про чоловіка, який впевнений, що він – персонаж книги, а  його діями керує письменник. 

Майстерно написана історія тримає в напрузі до самого кінця, а розв’язка особисто в мене викликала приблизно таку думку: “чорт, і як же це я про щось подібне не подумала?..”

 

2. Сергій Микитюк “Викрадена статуетка”, “Орхідей буде недостатньо”, “Привид будинку на Антоновича”

Уявіть собі, що ви спокійно сидите в себе вдома, працюєте, коли раптом до вас заявляється старенька сусідка і змушує допомагати з її розслідуванням. Навіть не те, що змушує. Просто як же відмовиш в допомозі жіночці в літах?.. От саме така халепа сталася з молодим перекладачем Олександром. Разом зі Стефанією Вікторівною він мусить шукати викрадача її статуетки, розслідувати обставини смерті подруги жінки і навіть розбиратися з привидом чоловіка, який не дає спокою своїй дружині. 

Легкі детективні історії приправлені гумором змусять посміхнутися і однозначно закохають у цу незвичну парочку слідчих. І як бонус – екскурсія Львовом, у якому й живуть наші герої (особлива дяка за це від мене. Львів – то моя слабкість).

 

3. Aillin Ai “Мрець в авто”

День точно не можна вважати добрим, якщо вранці знаходиш мерця у власному авто…

Втім, розслідування того, хто то і звідки взявся там – справа цікава!

Особливістю цього оповідання є те, що розділи написані від імен різних персонажів. І це крутий прийом, бо читач може відчути себе слідчим і спробувати самостійно розібратися у справі, поступово відкриваючи факти й різні точки зору. 

Фінал – то окрема історія, бо розв’язка вражаюча. Хоча мені й знадобилося кілька хвилин, аби все до кінця зрозуміти. 

 

4. Ірина Ярошенко “Класний (керівник) детектив”

Після всіх цих вбивств і викрадень історія про зникнення шкільного журналу дає змогу перепочити від, так би мовити, жорстоких реалій світу. До того ж, оповідання привідкриває завісу нелегкого життя вчителів. А реалістичність у творі – то завжди круто, бо вона дає змогу дізнатися, чим живуть інші, або ж проникнутися, бо впізнав себе в персонажі. 

Сюжет доволі закручений, тому поки той журнал таки знайдеться, запідозриш заледве не всю школу. 

 

5. Квітка Муха “Кімната”

Всі, хто любить помізкувати над дуже незвичними заплутаними містичними історіями – вам сюди!

Легко не буде, але дуже цікаво однозначно. 

Уявіть, що ви опинилися в одній кімнаті з незнайомими людьми. І ніхто не знає, чому і як туди потрапив та як з неї вийти. Втім, жоден з присутніх не хоче залишитися в ній навічно, тому доводиться таки шукати той вихід…

 

6. Оксана Усенко “Правильний варіант”

Оповідання, яке вражає своєю реалістичністю. Історія не просто вдало написана, а заснована на реальних подіях. 

В детективі йдеться про розслідування смерті підлітка з неблагонадійного району, для якого, втім подібне також нетипове. Розв’язка залишає неприємний осад, однак, іноді авторам дійсно потрібно розкривати у своїх творах не найкращі аспекти нашого життя. 

 

To be continued…

 

Цілуночки,

Ваша Торі

Оригінал статті на litnet.com: Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 5

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення