Меню

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 8

Букнет Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 8

Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 8

Вітаю, літнетівці ♥

 

1. Анна Котляревська “Ти, моє життя” 

Вона – сирота, він – відомий музикант. Їхня зустріч стала доленосною випадковістю… Ніка живе в дитячому будинку і лише на вихідні може приходити до свого дядька й тітки. Коля ніяк не може завершити свій черговий альбом. То як же знайомство одне з одним вплине на цих двох? Чи судилася їм ще одна зустріч? 

Ніжна, невагома історія кохання з першого погляду, яка огортає читача своєю затишною атмосферою. Написана так просто, але водночас красиво. Те, скільки почуттів і емоцій авторка вклала у якихось тридцять сторінок просто вражає. Це той самий твір, після прочитання якого стає тепліше на душі. 

 

2. Хелен Соул “Кохання крізь роки”

Життя Ліни після  шкільного випуску склалося добре: вона закінчила університет, знайшла роботу й забрала до себе маму. Дні минають за незмінним графіком. Про рідне місто вона й думати забула. Та одного дня телефонний дзвінок  порушує її спокій. Дівчина вирушає на зустріч випускників, вперше за вісім років. 

Історія про те, як хтось закінчує школу не навеселішій ноті, мав не найкращі стосунки з однокласни, геть не нова. Але цей твір змушує поглянути на цю ситуацію під іншим ракурсом. Адже, не завжди, почуваючись ображеним, виступаєш в ролі невинного у цій прикрій ситуації…

Отож, як мине зустріч з однокласниками і що за кохання чекає на Ліну всі ці роки дізнаємося в цій коротенікій але життєвій історії. 

 

3. Тетяна Гудима “Вулиця Трояндова”

Він – звичайний двірник, а вона – донька бургомістра. Вони не повинні були познайомитися, але з чудної примхи долі ці двоє одного дня зустрічаються, і з того моменту вже не можуть викинути з голови одне одного. Та чи можлива історія кохання між такими різними у всіх сенсах людьми?

Ця трепетна історія нагадує, на скільки красиво можна сказати “я кохаю тебе”, навіть не промовляючи цих трьох слів. Оповідання примусить і плакати, і посміхатися, а також перенесе на одну дуже красиву вуличку в Чернівцях, яка зараз відома як вулиця Ольги Кобилянської (до речі, ось тут кілька слів про неї від самої авторки, фото додаються☺).

 

To be continued…

 

Цілуночки,

Ваша Торі

Оригінал статті на litnet.com: Що Торі на Літнет сподобалося | Частина 8

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення