Що подивитися на святкові вихідні?! ч.2

Що подивитися на святкові вихідні?! ч.2

Що подивитися на святкові вихідні?! ч.2

Володар сторінок (1994)

Річард Тайлер боїться всього на світі. Абсолютно всього. Будиночка на дереві, сендвіча з тунцем, ураганів, торнадо, темряви,  грози, тунелів, привидів. Він вірить лише статистиці нещасних випадків.

Та невдовзі його життя радикально зміниться.  Батько відсилає хлопця купити цвяхів для будиночка на дереві. Потрапивши у грозу, Тайлер опиняється в бібліотеці. Він просто хоче перечекати грозу, та схоже, що бібліотекар має власні плани. Тайлер несподівано потрапляє до магічного світу, тепер він книжкова ілюстрація. 

“Це твій пропуск у магічний, непередбачуваний світ книг. Якщо щось станеться, пам’ятай — усі відповіді, шукай у книгах!”

Щоб повернутися додому, хлопцю треба пройти три випробування: пригодами, жахами та фентезі.

Книги не лише розважають, іноді вони допомагають змінитися на краще, отримати досвід та стати дорослішим.

Тепер вже дуже добре розумію про що фільм та, хто головні герої, адже перечитала всі ті книги, що згадуються. -)

 

Klaus (2019)

Чудовий фільм. Джеспер — ледащо. Він звик, що батько — головний поштмейстер, вирішує всі його клопоти та тому не особливо переймається життям. Куди б батько не відіслав його, Джаспер завалює будь-які завдання. Він не шукає дівчини та не хоче сім’ї.

Батько вирішує покарати хлопця, відправивши його до  Смеренсбургу, загубленого міста, що за цілісенький рік не відправило жодної листівки! Якщо Джаспер хоче повернутися додому, то має відправити 6000 листів!

Це кумедний, теплий та чуттєвий мультфільм. Про дива, що творять люди власними руками та серцем. Про дружбу, відданість та кохання, почуття, що тривають навіть після смерті…

Дуже раджу! 

 

Різдвяна історія 2009.

Анімація класичного твору Діккенса. Лихвар Ебенезер Скрудж неймовірний скнара. Він ненавидить свята та й людей ненавидить, проте, цього Різдва світогляд Скруджа круто зміниться, коли до нього в гості завітають три духи.

 

Різдвяні Хроніки 2018.

Гарний, кумедний фільм про порятунок Різдва. Тедді та Кейт лишаються на Різдво самі вдома. Щороку їх родина святкувала, однак зараз Кейт переживає втрату батька. Брат потрапив в дурну компанію.  Мати зникає на роботі. Кейт бажає повернути дух Різдва в сім’ю, та для цього треба зловити Санту.

 

Жах перед Різдвом.

Класика від Тіма Бертона.  Переглядати цей мультфільм, то, радше, традиція на Гелловін. Проте, мультфільм присвячений Різдвяній тематиці. Джек Пампкін знудився, йому набридло лякати смертних. І хоча він король Гелловіну, Джек цього року марить Різдвом. Який Санта вийде з короля жахів?  Можливо не варто міряти чужу роль, бо у світі все урівноважено?

 

Лабіринт (1986).

“Поверни мені дитину! Крізь немислимі перепони та незлічені нещастя я проникла по той бік граду гоблінів, щоб повернути дитину, що ти викрав. Бо моя воля міцна, що й твоя, а королівство — могутнє. Ти не маєш влади наді мною!”

Обережніше зі словами та побажаннями, бо їх почують.

Неймовірні пригоди Сари у царстві Короля Гоблінів.  Вона мріяла сюди потрапити, а коли Король краде її зведеного брата — мрія Сари несподівано втілюється! Та вона тому не рада. Тепер в неї є лише 13 годин, щоб пройти лабіринт та повернути брата (інакше той стане гобліном). 

Обожнюю цей фільм, хоча він старенький. Декорації, кумедні створіння, трохи магії та чудові пісні. 

 

Джек Фрост (1998)

Так, щоб аж у серденько! Неймовірна історія батьківської любові. Джек Фрост пообіцяв сину, що прийде на хокейний матч, та натомість їде записати трек.  Обіцянку за обіцянкою він порушує заради кар’єри. Та нарешті усвідомлює свою помилку. Вскакує до машини й мчить до родини… Проте, потрапляє в аварію. Через рік Джек повертається до родини у формі сніговика, що зліпив на ґанку його син. 

Оригінал статті на Букнет: Що подивитися на святкові вихідні?! ч.2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу