Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Всім привіт.

Я продовжую працювати над зворушливою історією

«Вогник для холодного».

Хто ще не знайомий з героями цієї книги, щиро запрошую. Впевнена, вам сподобається скромна, щира і дуже цікава дівчина Оля з Луцька і її друг Артур. Хочу поділитися з вами цитатами з розділів, які невдовзі будуть опубліковані.

 «Вже ввечері Артур вразив мене, і, думаю, не лише мене запальним танцем. Ведучий зібрав багато чоловіків, хлопців і вони утворили чимале коло, в якому мій шеф виявився головним. Під запальну мелодію, яка ставала щораз швидшою, Артур з азартом танцював Аркан. Рустем теж. То просто неймовірна насолода — дивитися, як така купа красенів гарцюють у дорогих костюмах і туфлях, високо підкидаючи ноги. Мій бос завдавав усім напрямок. Сплітаючись руками, чоловіки рухаються по колу, час – від – часу вигукуючи щось, змінюють напрямок і рухи. Витанцьовують, під шалену гуцульську мелодію. Присідають, піднімаються. Він просто… Ух! Не знала, що вміє так відриватися. Такий вогонь… Ого… Як справжній запальний гуцул.»

 

*******************************

 «Підходжу, плескаю друга по плечі. Він озирається, зупиняються.

̶  Дякую, що не дав Олі сумувати, тепер ти вільний. — кажу впевнено, з посмішкою. Рустем здивовано дивиться. Оля взагалі розгубилася. Хлопець по – змовницьки посміхається, відпускає дівчину. Нахиляється до мого вуха, шепоче:

̶  Нарешті. Чого так довго лазиш, Бугай? Я вже почав думати, що ти не проти віддати її мені. — я стріляю в нього гострим поглядом. Тихо, але з притиском, відповідаю на вухо:

̶  Навіть не думай, турок. Вона моя. — Рустем хитро посміхнувся, подякував Олі за танець і відійшов. Дівчина сором’язливо дивиться, чекає, що я робитиму.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку.»

 «Торкаюся її зап’ястя. Ніжно погладжую великим пальцем місце, яке почервоніло від стискання.

̶  Болить? — тихо запитую. Вона ніяково крутить головою.

̶  Вже майже ні.

̶  Олю… Я… Скажи щось… — що я говорю? Треба ж самому щось сказати. А що? Зізнатися, що відчуваю до неї? А, якщо… Ні… Дівчина питає тихо:

̶  Що? Ти скажи… — я не знаю, що говорити. Вірніше, знаю, але язик мене не слухається, думки розбігаються. Цілую її тоненьке зап’ястя. Піднімаю очі. Не можу відірвати погляду від її губ. Вона облизала їх, потім стиснула. Щічки розпашіли. Я обійняв дівчину за плечики, наблизив нас до стіни. Вона розгублено дивиться, уста ледь відкриті. У вечірній тиші, здається, чую її дихання. Моє серце чим раз швидше б’ється. Мозок починає вимикатися. Хочу цілувати ці губки, відчути їх смак. Чому б і ні?»

Всім бажаю міцного здоров’я і хай у ваших домівках панує мир і любов.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"