Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Всім привіт.

Я продовжую працювати над зворушливою історією

«Вогник для холодного».

Хто ще не знайомий з героями цієї книги, щиро запрошую. Впевнена, вам сподобається скромна, щира і дуже цікава дівчина Оля з Луцька і її друг Артур. Хочу поділитися з вами цитатами з розділів, які невдовзі будуть опубліковані.

 «Вже ввечері Артур вразив мене, і, думаю, не лише мене запальним танцем. Ведучий зібрав багато чоловіків, хлопців і вони утворили чимале коло, в якому мій шеф виявився головним. Під запальну мелодію, яка ставала щораз швидшою, Артур з азартом танцював Аркан. Рустем теж. То просто неймовірна насолода — дивитися, як така купа красенів гарцюють у дорогих костюмах і туфлях, високо підкидаючи ноги. Мій бос завдавав усім напрямок. Сплітаючись руками, чоловіки рухаються по колу, час – від – часу вигукуючи щось, змінюють напрямок і рухи. Витанцьовують, під шалену гуцульську мелодію. Присідають, піднімаються. Він просто… Ух! Не знала, що вміє так відриватися. Такий вогонь… Ого… Як справжній запальний гуцул.»

 

*******************************

 «Підходжу, плескаю друга по плечі. Він озирається, зупиняються.

̶  Дякую, що не дав Олі сумувати, тепер ти вільний. — кажу впевнено, з посмішкою. Рустем здивовано дивиться. Оля взагалі розгубилася. Хлопець по – змовницьки посміхається, відпускає дівчину. Нахиляється до мого вуха, шепоче:

̶  Нарешті. Чого так довго лазиш, Бугай? Я вже почав думати, що ти не проти віддати її мені. — я стріляю в нього гострим поглядом. Тихо, але з притиском, відповідаю на вухо:

̶  Навіть не думай, турок. Вона моя. — Рустем хитро посміхнувся, подякував Олі за танець і відійшов. Дівчина сором’язливо дивиться, чекає, що я робитиму.

̶  Потанцюєш зі мною? — подаю їй руку.»

 «Торкаюся її зап’ястя. Ніжно погладжую великим пальцем місце, яке почервоніло від стискання.

̶  Болить? — тихо запитую. Вона ніяково крутить головою.

̶  Вже майже ні.

̶  Олю… Я… Скажи щось… — що я говорю? Треба ж самому щось сказати. А що? Зізнатися, що відчуваю до неї? А, якщо… Ні… Дівчина питає тихо:

̶  Що? Ти скажи… — я не знаю, що говорити. Вірніше, знаю, але язик мене не слухається, думки розбігаються. Цілую її тоненьке зап’ястя. Піднімаю очі. Не можу відірвати погляду від її губ. Вона облизала їх, потім стиснула. Щічки розпашіли. Я обійняв дівчину за плечики, наблизив нас до стіни. Вона розгублено дивиться, уста ледь відкриті. У вечірній тиші, здається, чую її дихання. Моє серце чим раз швидше б’ється. Мозок починає вимикатися. Хочу цілувати ці губки, відчути їх смак. Чому б і ні?»

Всім бажаю міцного здоров’я і хай у ваших домівках панує мир і любов.

З любов’ю, Лана Іссан.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Що далі? Гарний настрій з “Вогник для холодного”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"