Щорічний літературний конкурс «Поетична зима Миколи Сома»

Щорічний літературний конкурс «Поетична зима Миколи Сома»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА

Метою проведення щорічного конкурсу «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» є популяризація українського поетичного слова, заохочення до творчої діяльності, пошуків нових поетичних форм, смислів, розвиток емоційності та художнього смаку особистості, вияв поетичних талантів поміж жителів Києва і Київської області.

Конкурс «ПОЕТИЧНА ЗИМА МИКОЛИ СОМА» проводиться в територіальних межах Києва і Київської області.Організаторами конкурсу є: Публічна бібліотека ім. Лесі Українки м. Києва, Київська організація НСПУ,УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна»,Всеукраїнська творча спілка ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ,громада села Требухова, родина Миколи Сома, броварська літературна студія КРИНИЦЯ, представники від яких входять до складу журі конкурсу.

1. Порядок проведення:

1.1 Конкурс проводиться з вересня по лютий за двома номінаціями:- Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома- Кращий власний поетичний твір.

1.2 Мова творів — державна. Вік учасників конкурсу: без обмежень.

1.3 Усі бажаючі взяти участь у конкурсі мають надіслати на нижчевказану електронну чи поштову адресу коротку автобіографію, світлину, контактні дані та короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Якість есеїв не впливає на результати участи у конкурсі, але кращі есеї будуть відзначені.

2. Номінація «Краще виконання віршів та пісень на слова Миколи Сома»:

Учасники, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають подати до 15 грудня поточного року на електронну адресу lubibl@ukr.net або на поштову адресу 04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки: 3 творчі роботи у вигляді відеозапису, коротку автобіографію, світлину, контактні дані і короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Критерії оцінки виконавців: — акторський талант виконавців, рівень виконавської майстерности (дикція, вимова, емоційність); -оригінальність інтерпретацій поезій Миколи Сома; — якість режисури читання поезій і виконання пісень.

Переможці отримують дипломи 1, 2, 3 ступенів.

Приз симпатій отримує виконавець, якого найбільше вподобали глядачі (за кількістю уподобань під кожним відео, які будуть зібрані під одним плейлістом на каналі YouTube).

3. Номінація «Кращий власний поетичний твір»:

Поети, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, мають до 15 лютого подати на електронну адресу lubibl@ukr.net або на поштову адресу 04053 м. Київ, вул. Тургенєвська 83-85, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки: до 15-ти віршів та коротку автобіографію, світлину, контактні дані і короткий есей, присвячений Миколі Сому та його творчості.

Критерії оцінки творів:оригінальність поетичних форм та смислів поезій; доцільність застосування нових форм у поетичній творчості; органічність єдності форми та змісту поезій; загальна якість заявлених поезій. Переможці отримують дипломи 1,2,3 ступенів.

Поза тим пропонуються заохочувальні грамоти для тих, хто не став переможцем, але чиї творчі потуги мають перспективи на майбутнє.

4. Журі конкурсу:

Учасників конкурсу оцінює журі. Рішення журі приймається на підставі відкритого голосування за більшістю голосів. На засіданнях журі ведеться протокол, у якому фіксується хід засідання, обговорення та результати голосування. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.Телефони для довідок: 0444821334 – приймальня бібліотеки; 0682542496 – Анатолій Горовий

5. Підсумки конкурсу:

Оголошення підсумків конкурсу — ув останній день лютого в Публічній бібліотеці Лесі Українки на літературно-музичному вечорі з участю переможців.

Джерело: PoetychnaZymaSoma

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Щорічний літературний конкурс «Поетична зима Миколи Сома»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"