Меню

#щопочитати

Букнет #щопочитати

#щопочитати

Скільки книг на рік ви читаєте? Хтось це підраховує?) Я раніше намагалася вести списки, але нічого путнього з цього не вийшло. Знаю одне: більше 50 точно)

1-2

The Ones Who Walk Away from Omelas и Darkness Box. 
Ursula K. Le Guin 
Оповідання “Ті, хто покидають Омелас” та “Шкатулка з темрявою” авторки-фантастки Урсули Ле Гуїн вражають своєю глибиною. 

Перше – це прича, яка піднімає одну з одвічних тем – чи можна виправдати існування суспільства, де одні страждають за благополуччя суспільства, а інші пишаються своїм співчуттям до них, не змінюючи їхнього становища?
Друге – фентезійно-алегорична оповідь про застиглий у часі світ, де триває одвічна, нескінченна битва між принцами-братами. І чи потрібне існування шкатулки із темрявою, щоби лік часу порвав циклічність подій?

3

Деміан. Г. Гессе.
Я вважаю його таємничою книгою з глибоким філософським та психологічним аналізом особистості, обрамлену в сюжет про дорослішання хлопчика. Його думки, хвилювання, пошук себе та сприйняття себе і своїх бажань, формування світогляду – все це близьке нам, навіть коли ми вже давно не підлітки. Книга дозволяє повернутися до ключових моментів свого підліткового життя та задуматися над ними.
Це незвичайна, особлива історія, повна секретів та незбагненних фантастичних теорій, яка має за мету допомогти читачу зрозуміти себе. 
Саме цю книгу популярний музичний гурт із Південної Кореї BTS, що здобув славу серед молоді як такий, хто закладає глибокі мотиваційні посили у свої композиції, взяв за основу для концепції альбому “WINGS”. Це спричинило посилений інтерес до книги та новий погляд на її важливість у літературі. 

4-6

“80 хитромудрих запитань “- надзвичайно красива і змістовна книга для допитливих дітлахів. До того ж, вона інтерактивна. Тут навіть дорослі зависнути можуть)
“Фантастичні історії на добраніч” від австрійського письменника та ілюстратора Ервіна Мозера – чудові, а головне, короткі казки для дітей (щоб не встигли втомитися) від років трьох, мені здається. Малюнки там дуже теплі й гарні)
І нарешті особисто мені “100 експрес-уроків української” у двох частинах. Тут усе те, про що так сперечаються: на Україні чи в Україні, поїзд чи потяг, що ж там має розплющуватися, а що відкриватися. Кишеньковий формат робить ці книжечки незамінними.

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: #щопочитати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу