Меню

#щопочитати на Літнеті

Букнет #щопочитати на Літнеті

#щопочитати на Літнеті

Вітаю! Нечасто я рекомендую роботи наших літнетівців, але це не означає, що я їх не читаю) Отже, представляю список останніх історії з прочитаних, які мені сподобалися. Попередній такий рекомендаційний список дивіться ОСЬ ТУТ.

2. Проклятий міст. Автор створив неповторний світ, в який хочеться зануритися глибше, аніж поки що це можливо.

3. Мереживо снів. Це незвичний трилер, приправлений таємницями та містикою. Форма оповіді тримає читача в напразу до останнього слова.

4. Дзеркало. Містичне оповідання, що переказує історії про русалку з іншого, незвиклого ракурсу.

5. Історії автора Марко Войта . Я навмисне не виокремлюю щось одне, бо всі його історії припали мені до душі. Ба більше – я від них у щирому захваті! Автор пише настільки поетичною, витонченою мовою, що навіть я, хто не сильно жалує любовні романи, скорена. Про любов, життя та людську долю.

6. Системна помилка. Детективна історія у жанрі наукової фантастики. Одне з небагатьох, яке дійсно справило на мене враження у цьому жанрі. 

7. Тиша. Така вкрадлива, некваплива історія про почуття з прихованим змістом. Історії притаманна поетичність та образність.

8. Грицько Петренко і Таємний Підвал. Отут можна насміятися досхочу. Класний гумористичний детективчик з дуже вдало прописаним головним персонажем.

9. Англієць у Нью-Йорку. Отут віє якимось нуаром. Детектив більш класичного ґатунку, незвичний і таємничий.

10. Іфе – означає любов та Вір-А. Філософські історії про пошук істини та себе у химеросплетінні світу. Тло історій вельми специфічне – Єгипет, а відтак посилює цікавість.

11.  Тиха вода, Біль, Гостинність. Це три зовсім різні оповідання і за жанром, і за посилом, але кожне з них надзвичайно потужне у своїх емоціях, кожне має філософський зміст.

12. Чого бажає Дарина? Надзвичайно чарівна історія про дівчинку Дарину, яка намагається розібратися у власних почуттях. Тут багато гумору та легкості, а епізодичний формат оповіді створює відчуття розслабленості, наче переглядає улюблений серіал, не боячись, що він змусить тебе понервувати через раптові смерті улюблених персонажів)

13. Країна мертвих . Цікавий фентезійний світ з гарно прописаними деталями. Оповідь захоплює з перших абзаців.

14. Донька Азраі. Я негідниця, яка проворонила цю книгу, забувши поставити їй відзнаки. Тому додаю до списку, хоч і запізніло. Чудова історія про русалку з оригінальним баченням автора про образ персонажа. У мене ця книга викликала якийсь дитячий захват і трепет.

 

Оригінал статті на litnet.com: #щопочитати на Літнеті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення