Меню

#щопочитати. Місячна троянда

Букнет #щопочитати. Місячна троянда

#щопочитати. Місячна троянда

«Місячна троянда». Ірина Ярошенко

 

Чудова фентезійна історія для підлітків молодшого і середнього віку. Авторка пропонує чудернацький світ, населений незнаними нам звірами, де ростуть химерні рослини, здатні зцілювати найскладніші рани, де існує первородна магія, а магічна квітка дарує силу, що може порятувати світ. Сестра і брат – головні персонажі – потрапляють у вир захопливих подій, розвивають свої здібності, пізнають добро і зло та намагаються протистояти суперникам.

 

Хочу зауважити, що дорослій аудиторії, цілком імовірно, не вистачить суперечливості в образах персонажах, адже тут простежується чіткий поділ на хороших і лихих. Та вважаю, що мотивація героїв від цього не страждає, а сама історія містить елементи казки, яка й дозволяє гармонійно застосовувати подібні образи.

 

Історія дуже яскрава, повчальна й зоставляє після себе віру в перемогу добра над злом. Окремо хочу підкреслити фінальну епічну битву, таку кінематографічну, наче споглядаєш останній епізод серіалу!

 

Інші відгуки можна знайти тут: Відгуки книгогриза. Також запрошую до блогу на сторінці Оксана Кириченко “Aillin Ai” та інсту oksanaaillin/, де публікую цікавинки щодо своїх історій, цитати, рекомендації книг і де, можливо, з’являтиметься трішки роздумів щодо письменницького життя.

Оригінал статті на litnet.com: #щопочитати. Місячна троянда

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення