#щопочитати. Легенда про втрачене князівство

#щопочитати. Легенда про втрачене князівство

#щопочитати. Легенда про втрачене князівство

«Легенда про втрачене князівство». Ніна Коваль

 

Епічне фентезі в особливому авторському світі. Неймовірна драма розгортається на Благодатній Землі після смерті князя. Сини його рвуться до влади, а хто не рветься, стає жертвою політичних інтриг. Та дійсно несолодко доводиться жіночим персонажам, оскільки усталений патріархат перетворює їх на засоби досягнення цілей і домовленостей. Разом із тим на сторінках постають сильні й слабкі особистості, підступні й чесні, зрадники й вірні собі та своєму слову. Занурюючись у ці міжусобні чвари, спостерігаєш, що керує героями, як у жадобі можна загубити себе та як воля випадку здатна змінити хід подій.

 

Я залишилася зачарована авторським світом. Він унікальний, але стилізований під українські звичаї та культуру. Найбільше мене заінтригували боги Темнолика й Світодар, аж хотілося певної містики з ними в головній ролі – такі таємничі й водночас влучні образи. Однак у цій історії розповідається про легенду князівства, тож вона максимально реалістична, а ті вкраплення містики, що таки з’явилися на сторінках, можна спокійно віднести до бурхливої уяви персонажів чи непояснимого енергетичного зв’язку між близькими людьми.

 

Книга за обсягом велика, проте в ній висока динаміка, приправлена романтичними стосунками. Такий чудовий баланс тримає в напрузі й приковує увагу не лише до дійства, а й до самих героїв. Авторка майстерно вибудовує розповідь від кількох осіб, маневрує між ними, не забуваючи відділяти їх та надавати їм індивідуальності. Зазвичай я не люблю, коли стрибають від одного персонажа до іншого, але тут цей метод виправданий, вдало втілений і грає на приваблення й утримання уваги. Він цілковито працює на розуміння й повноцінне занурення в історію. Перипетії в самій історії місцями драматичні, а місцями зворушливі до сліз. Буря емоцій не вщухає протягом усієї книги. Раджу всім, хто полюбляє пригоди та епічні історії, а також тим, хто вишукує в таких книгах і хороші романтичні лінії.

 

Також не можу не згадати художницю Тетяну Козіонову, яка створила надзвичайні ілюстрації головних героїв і мапу Благодатної Землі. Неймовірне доповнення атмосфери книги!

 

Інші відгуки можна знайти тут: Відгуки книгогриза. Також запрошую в інстаграм oksanaaillin та на сторінку Оксана Кириченко “Aillin Ai”.  Наразі на Фейсбук проходить розіграш збірки “Потайсвіт”.

У соц.мережах публікуються всі новини, анонси, цікавинки щодо книг. Відстежуйте, щоб нічого не пропустити. У блогах на Букнет залишається лише рубрика #щопочитати.

 

Принагідно зроблю декілька об’яв. Оскільки з життя Букнета я випала, то користуюся нагодою й запрошую поринути в подорож Вів’єн та її магічного вогню Чака у другій книзі трилогії “Чак. Занурення в оману”. Обіцяю дружбу, шалені пригоди, перше кохання, зради й підступи, таємниці й купу поєдинків. І, можливо, навіть одну велику битву 😉

 

 

Також запрошую познайомитися з історією дівчинки-підлітка Агати, на чиїх плечах надважка місія – порятувати Україну від чужеземця Гладіатора, що руйнує й спустошує рідний край своїм Змаганням. Для цього їй доводиться заручитися підтримкою своєї іншої іпостасі  – древньої скіфської Воїтельки. Мене запитували, чому цей цикл супергеройських оповідань називається саме “Скіф”, а не “Скіфиня”. Але відповідь криється в самому тексті, в самій історії та розвитку персонажа. У конкурсі “Супергерой поруч” участі не беру, але ця історія саме про нашу українську супергероїню. Продовження буде.

 

 

Оригінал статті на Букнет: #щопочитати. Легенда про втрачене князівство

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Суд за позовом Портнова заборонив минулорічні заходи зі вшанування Липи, Самчука та Кубійновича

За позовом Андрія Портнова Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень Юрія Липи, Уласа Самчука, Володимира Кубійовича та низки інших відомих діячів. Про це

Візуально-пластична історія українського театру в книжках

Якщо вас цікавить сценографія чи театральний костюм, ви, звичайно ж, підете дивитися виставу в театр. Або сходите в галерею чи музей на виставку робіт когось з театральних художників. Т

Стала відомою реакція викладачів і студентів університету Драгоманова з приводу дописів…

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ НПУ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

Викладач кафедри культурології та філософської антропології Євгенія Більченко декілька днів тому опублікув

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Перейти до блогу