«щоденник бізнесмена»

«щоденник бізнесмена»

«щоденник бізнесмена»

Привіт-привіт усім, хто по ту сторону екранів =)

І так! Нещодавно почала спілкуватись з молодим автором NAtiKO. Якщо коротко: то душевна дівчина, як на мене, але зараз не про це!

Пам’ятаю, як я почала писати я, чекала думки читачів, щоб зрозуміти у якому напрямку мені рухатись, чи щось у мене виходить і так далі. Питань тонна, як на мене! Скажемо так: новачкам не просто! Та я знайшла свої читачів, своїх друзів, свою сім’ю серед яких автори й читачі й враховуючи усі обставини хочу вам порекомендувати цю молоду авторку і ознайомити вас із її твором Щоденник бізнесмена

Перший твір ніколи не може биту прям бомбічним (суджу по собі), але тим не менше – книга доволі цікава й має гарні повороти, а от на кінці вас конкретно занесе і ви будете “в шоке”))) Хаха))) Чесно-причесно)

Залишу для вас уривок із книги, щоб ви вже суто для себе вирішили що і до чого, але буду рада, якщо приділите свій час книзі і висловите свою думку, яка важлива для молодого автора, який швидше нічого не писав, а у якусь мить надихнувся ну-у… і тут понеслось!

Знаєте, це як з алкоголем: перший ковток так собі, другий краще, а от наступні просто кайф…

P.S про похмілля – тс-с-с… =)

І так – уривок:

…- Як гадаєш кохання за гроші купити? – спитав я сп’янілу дівчину, яка повернулася після танцю.

– Чому ж ні? – сяяла її посмішка. – Кожна дівчина мріє про багатого залицяльника.

– Почуття, почуття … – на одному видиху промовив я.

– Будуть тобі  і почуття, і все що тільки забажаєш! 

“Ось, – ця страшна істина! – в думках зробив висновки. – Адже буде все, тільки не справжнє… куплене!”

Аліна ринулась танцювати після марної спроби підняти мене. В цей час декілька дівиць намагались звернути на себе мою увагу, та не побачивши зацікавленості, швидко знайшли собі інших жертв, хоч я ніколи не вважав себе та інших чоловік жертвами!

Вони пропонують, а наш вибір: купувати чи ні …

Деякі обходяться декількома коктейлями, деякі замовляють шампанське, фрукти, таксі, ніч, номер телефону. Деякі хочуть ще більшого, намагаючись втримати тебе не один день, а деякі раді і одному погляду цікавого чоловіка. Ніколи не розумів жінок, чого вони добиваються, але ще ніколи не зустрічав щиру дівчину якій не важливі твої статки!…

…Вона підняла свою голову, але я не зміг краще роздивитися жіночку, адже було темно і великий капюшон прикривав все обличчя. Щось притягувало мене до неї.

“Псих! Вже на бабусь реагую!” – пристрамив себе подумки.

Зрештою бабуся здалась і сіла в машину.

– Адресу назвіть, баб…  – я завмер на півслові, адже капюшон злетів з голови і на мене дивились зелені очі, без єдиної зморшки – це була молода дівчина.

“Наче у казці, – промайнуло в думках. – Стара відьма перетворилася в прекрасну фею!” …

…Запис в щоденнику

Сьогодні я познайомився з дівчиною, це була випадкова зустріч. Спочатку взагалі думав, що на узбіччі стоїть старенька і вирішив підвезти її, адже була сильна злива.

Міла дуже весела, сором’язлива дівчина, здається я ще не зустрічав таких дівчат, принаймні не пам’ятаю. Їй вдалося мене розсмішити. Не пам’ятаю, коли мені було так добре і спокійно(?) За декілька годин нашої подорожі вона змусила забути про мої негаразди, я заспокоївся. Її присутність приємно зігрівала мене.

Не розумію чому, але я приховав що багатий. Вона вважає, що я звичайний водій.

Напевно, я не хотів, щоб вона не почала фліртувати, як це робили інші, задля отримання наживи в вигляді чоловіка з грошима. За допомогою моєї брехні я відчув, що зі мною спілкувались легко, на рівних, не намагаючись щось приховати. Це було так приємно(!)

Невже гроші роблять з людей підлабузників? Точніше, заради грошей вони такими стають. …

Анотація:

Віктор успішний бізнесмен, який за бажанням міг отримати все і всіх. Але під кам’яним обличчям, глибоко в середині, відчай та печаль. Він міг довірити свою душу лише щоденнику, який допомогав йому не збожеволіти. Щоденник був на першому місті. В той час коли хтось був поряд, він жадав про його сторінки. Він був залежним від нього. Тільки йому міг відкрити свої почуття.
Та все ж таки він мріяв про справжнє кохання.
Чи зустріне він ту єдину, яка змусить кам’яне сердце знову битися?
Чи відчує врешті решть п’янкі почуття?
Історія покаже чоловіків з іншого боку, які тільки ззовні здаються безтурботними.
Пропоную зануритись в таємничі кімнати чоловічої душі.

Якщо вас зацікавила книга, то тоді сміливіше – відкривайте першу главу!

P.S Без читачів я просто автор, а з вами Я є Я

Платонічно люблю й обнімаю …

… ваша Міка Стів – бджілка-трудівниця й просто Я!!!

Оригінал статті на Букнет: «щоденник бізнесмена»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"