«щоденник бізнесмена»

«щоденник бізнесмена»

«щоденник бізнесмена»

Привіт-привіт усім, хто по ту сторону екранів =)

І так! Нещодавно почала спілкуватись з молодим автором NAtiKO. Якщо коротко: то душевна дівчина, як на мене, але зараз не про це!

Пам’ятаю, як я почала писати я, чекала думки читачів, щоб зрозуміти у якому напрямку мені рухатись, чи щось у мене виходить і так далі. Питань тонна, як на мене! Скажемо так: новачкам не просто! Та я знайшла свої читачів, своїх друзів, свою сім’ю серед яких автори й читачі й враховуючи усі обставини хочу вам порекомендувати цю молоду авторку і ознайомити вас із її твором Щоденник бізнесмена

Перший твір ніколи не може биту прям бомбічним (суджу по собі), але тим не менше – книга доволі цікава й має гарні повороти, а от на кінці вас конкретно занесе і ви будете “в шоке”))) Хаха))) Чесно-причесно)

Залишу для вас уривок із книги, щоб ви вже суто для себе вирішили що і до чого, але буду рада, якщо приділите свій час книзі і висловите свою думку, яка важлива для молодого автора, який швидше нічого не писав, а у якусь мить надихнувся ну-у… і тут понеслось!

Знаєте, це як з алкоголем: перший ковток так собі, другий краще, а от наступні просто кайф…

P.S про похмілля – тс-с-с… =)

І так – уривок:

…- Як гадаєш кохання за гроші купити? – спитав я сп’янілу дівчину, яка повернулася після танцю.

– Чому ж ні? – сяяла її посмішка. – Кожна дівчина мріє про багатого залицяльника.

– Почуття, почуття … – на одному видиху промовив я.

– Будуть тобі  і почуття, і все що тільки забажаєш! 

“Ось, – ця страшна істина! – в думках зробив висновки. – Адже буде все, тільки не справжнє… куплене!”

Аліна ринулась танцювати після марної спроби підняти мене. В цей час декілька дівиць намагались звернути на себе мою увагу, та не побачивши зацікавленості, швидко знайшли собі інших жертв, хоч я ніколи не вважав себе та інших чоловік жертвами!

Вони пропонують, а наш вибір: купувати чи ні …

Деякі обходяться декількома коктейлями, деякі замовляють шампанське, фрукти, таксі, ніч, номер телефону. Деякі хочуть ще більшого, намагаючись втримати тебе не один день, а деякі раді і одному погляду цікавого чоловіка. Ніколи не розумів жінок, чого вони добиваються, але ще ніколи не зустрічав щиру дівчину якій не важливі твої статки!…

…Вона підняла свою голову, але я не зміг краще роздивитися жіночку, адже було темно і великий капюшон прикривав все обличчя. Щось притягувало мене до неї.

“Псих! Вже на бабусь реагую!” – пристрамив себе подумки.

Зрештою бабуся здалась і сіла в машину.

– Адресу назвіть, баб…  – я завмер на півслові, адже капюшон злетів з голови і на мене дивились зелені очі, без єдиної зморшки – це була молода дівчина.

“Наче у казці, – промайнуло в думках. – Стара відьма перетворилася в прекрасну фею!” …

…Запис в щоденнику

Сьогодні я познайомився з дівчиною, це була випадкова зустріч. Спочатку взагалі думав, що на узбіччі стоїть старенька і вирішив підвезти її, адже була сильна злива.

Міла дуже весела, сором’язлива дівчина, здається я ще не зустрічав таких дівчат, принаймні не пам’ятаю. Їй вдалося мене розсмішити. Не пам’ятаю, коли мені було так добре і спокійно(?) За декілька годин нашої подорожі вона змусила забути про мої негаразди, я заспокоївся. Її присутність приємно зігрівала мене.

Не розумію чому, але я приховав що багатий. Вона вважає, що я звичайний водій.

Напевно, я не хотів, щоб вона не почала фліртувати, як це робили інші, задля отримання наживи в вигляді чоловіка з грошима. За допомогою моєї брехні я відчув, що зі мною спілкувались легко, на рівних, не намагаючись щось приховати. Це було так приємно(!)

Невже гроші роблять з людей підлабузників? Точніше, заради грошей вони такими стають. …

Анотація:

Віктор успішний бізнесмен, який за бажанням міг отримати все і всіх. Але під кам’яним обличчям, глибоко в середині, відчай та печаль. Він міг довірити свою душу лише щоденнику, який допомогав йому не збожеволіти. Щоденник був на першому місті. В той час коли хтось був поряд, він жадав про його сторінки. Він був залежним від нього. Тільки йому міг відкрити свої почуття.
Та все ж таки він мріяв про справжнє кохання.
Чи зустріне він ту єдину, яка змусить кам’яне сердце знову битися?
Чи відчує врешті решть п’янкі почуття?
Історія покаже чоловіків з іншого боку, які тільки ззовні здаються безтурботними.
Пропоную зануритись в таємничі кімнати чоловічої душі.

Якщо вас зацікавила книга, то тоді сміливіше – відкривайте першу главу!

P.S Без читачів я просто автор, а з вами Я є Я

Платонічно люблю й обнімаю …

… ваша Міка Стів – бджілка-трудівниця й просто Я!!!

Оригінал статті на Букнет: «щоденник бізнесмена»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"