Щоб визначити міру нашої внутрішньої глупоти

Щоб визначити міру нашої внутрішньої глупоти

Щоб визначити міру нашої внутрішньої глупоти

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342…

Зараз ми дізнаємося, як було б гарно, якби одна людина трохи менше боялася пліток і трохи більше довіряла тому, кого покохала.

Історія наближається до фіналу. Ще кілька розділів, і всі крапки над всіма Ї буде розставлено.

Тому ті, хто любить читати завершені книги, уже можуть долучатися до читання.

Дякую всім, хто уже з нами й ще буде.

Бережіть тих, кого любите

А оце АНОНС нової історії

Дар’я Новицька зробила теплу й романтичну обкладинку для нової історії. Перший розділ скоро з’явиться на Букнеті. А поки що можна вгадувати, про що на цей раз буде розповідь.

Спойлер – це СЛР про двох сиріт, які зустрілися в сиротинці, а потім їх розлучили.

Хто там мисливець, хто жертва і взагалі на що полюють – вгадуйте. Історія ще до кінця не дописана, але зробимо разом з вами хепіенд. Якщо ви звісно не проти

Цитата дня:

Добро набагато вимогливіше зла,

і кулак у нього значно важче,

просто воно витримує паузу,

щоб визначити міру нашої внутрішньої глупоти.

Д. Ємець

https://booknet.com/uk/book/vddai-mogo-sina-b398342… ВІДДАЙ МОГО СИНА. У новому розділі дізнаємося, як рішення однієї людини, яка нікому не хотіла зла, ламає долі багатьох.

Чи є сенс просити вибачення і змінювати життя, коли вже, здається, пізно? І я зараз не про Дениса або Ксю. Отака буде сьогодні тема для чайної медитації.

Читачка пише:

Русанова Наталія

Цікава сьогодні буде глава

Оригінал статті на Букнет: Щоб визначити міру нашої внутрішньої глупоти

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"