Ща#7 святкове

Ща#7 святкове

Ща#7 святкове

Доброго ранку, дорогі читачі!

Ось і настали ті дні у році, коли вся планета береться за підведення підсумків і складання планів. Якщо коротко про мої підсумки за рік, то все просто – шість книг. Якщо про плани – ой, краще не загадувати))

 

Говорячи серйозно, я, як і моя героїня Віра з “Вулкана для Венери”, страшенно люблю складати плани і будувати стратегії, але, на відміну від неї, ніколи не втілюю їх у життя)) Тому краще розсекречу лише найближчі невеликі “планчики”: вас, дорогі читачі, зовсім скоро чекає легка і романтична зимова історія, щоб відпочити від усіх інтриг і напруженості, яка твориться у “Сто мільйонів зірок для тебе” . До речі, “Сто мільйонів…” завершаться, ймовірніше за все, перед Старим Новим роком.

 

Я вже працюю над новинкою, тож очікуйте у найближчі тижні!) Це не буде прямо якась новорічна казка, але на романтику і зимову атмосферу варто сподіватися) Наразі чорнова назва книги – “Бідна родичка”, можливо, вона й залишиться, якщо у процесі не спаде на думку чогось цікавішого. Щоб чекалося смачніше, ловіть маленький уривочок:

 

– Можеш допомогти? – попросила, протягуючи руку.

Він повернувся назад і став одразу під сходинкою. Замість того, щоб притримати за руку і допомогти зійти, зробив дещо, що з деякою натяжкою можна було списати на нерозуміння натяків. Дарина зойкнула з несподіванки, коли міцні руки обхопили її стегна (чи то пак, пуховик, глибоко під яким ховалися стегна). Матвій підняв її як пір’їнку, стараючись не сильно притискати до себе, щоб не зробити боляче. Її пухкі губи опинилися на рівні його очей, і щоб не спокушатися таким видовищем, він звів погляд угору. Дарина інерційно вчепилася пальчиками у його плечі і дивилася так перелякано, наче він її чи то викрадати зібрався, чи пожбурити у кучугуру, а не перенести через слизьке.

– Не бійся, – сказав тихо. – Не випущу.

 

О, до речі, щодо новин – завтра на книгу “Твоя згідно з пунктом три” діятиме знижка 30%, остання у році!

 

І нарешті. Дорогі читачі і колеги, хочу привітати вас з Новим роком та святами, які наближаються! Нехай наступні 12 місяців для вас будуть яскравими, позитивними, насиченими цікавими подіями і сюжетами! Добра, сонечка і теплих обіймів! 

 

Наостанок запрошую підписатися на мене, якщо ще цього не зробили, читати “Сто мільйонів зірок для тебе” і чекати разом нову книгу!)

 

 

п.с. До речі, а яким був для вас цей рік? Чого бажаєте в наступному?

Оригінал статті на Букнет: Ща#7 святкове

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"