Щасливого Нового року!

Щасливого Нового року!

Щасливого Нового року!

Ось і добігає свого кінця 2020 рік. Усім нам він приніс багато хорошого, читаючи підсумки року наших авторів тут, у блогах, ми переконалися в цьому. Кожен має свої здобутки, досягнення, якісь життєві уроки, став мудрішим, сильнішим, більш досконалим у своїй творчості.

Дякую усім авторам, з якими я тут познайомилася, багато з вас стали мені справжніми друзями, і я навіть не уявляю свого життя без вас. Якщо з кимось були якісь непорозуміння, то пропоную залишити їх у минулому році. Зрештою ми всі  – команда одного корабля, тож гребти в різні боки  – неконструктивно)) Неможливо подобатися всім, але можна з усіма знайти спільну мову, чого бажаю всім нам, і сподіваюся, що в новому році до нас прийде ще багато нових друзів – як читачів, так і авторів, а  сайт буде розвиватися і покращуватися.

Мене тут днями у моєму блозі в Інстаграм спитала читачка, чому я більше не пишу блоги на різні навкололітературні теми, мовляв, їй було цікаво дізнаватися про різні жанри, читати поради для авторів, бо вона й сама хоче в новому році викласти свою книгу на розсуд букнетівської спільноти, але боїться щось зробити не так, сумнівається в своїх силах.

Я подумала над її словами – а й справді, якийсь час зовсім  не було натхнення на тематичні блоги, але це не значить, що я не робила певних висновків і не занотовувала для себе ті чи інші думки, які, можливо, будуть корисними й іншим авторам, особливо початківцям. Скажімо, якби мені зараз повернутися на півтора року назад, коли я тільки починала свій шлях на Букнеті, але з нинішніми знаннями і досвідом, то я  багато що побажала б змінити. Але досвід приходить лише через набивання гуль, нікуди від цього не подінешся))

І все одно про деякі аспекти письменницької діяльності хотілося б розповісти детальніше. Наприклад, про вибір жанру, псевдоніма, як зробити гарну обкладинку, як почати свій твір, щоб читач не закривав книгу після першої сторінки, як просувати свої твори в соцмережах, як бути оригінальним і самобутнім… і ще багато чого.

Отож, у новому році обіцяю написати серію блогів під загальною назвою “Школа молодого автора” і пропоную долучитися до цієї ініціативи всім охочим. Я читаю дуже цікаві дописи наших письменників у Інстаграмі,. де вони діляться власним досвідом, тож буде цікаво почути усіх, і конструктивно подискутувати про те, як зробити наші твори кращими і цікавішими. А якщо ще й читачі приєднаються з ініціативами і пропозиціями – то взагалі буде круто!

Отож, чекайте вже найближчими днями перший допис із моїми власними нотатками, а хто бажає – то створюйте власні дописи для “школи” або підказуйте, про що хотіли б поговорити. Давайте зробимо наші блоги цікавішими і кориснішими ( звісно, тільки з конструктивом, без конфліктних ситуацій й образ).

Бо реклама рекламою, а без живого спілкування стає нудно.

Отож, ще раз усіх із прийдешнім Новим роком! Нехай він буде щасливим, принесе нам усім здоров’я, достаток, оптимізм, мир і взаєморозуміння!

Ваша М.Д.

Оригінал статті на Букнет: Щасливого Нового року!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Документальний фільм про сім’ю з прифронтової Красногорівки виходить в онлайн-прокат

З 15 січня на сервісі OLL. TV для онлайн-перегляду доступні створені за підтримки Держкіно українська документальна сенсація «Земля блакитна, ніби апельсин» та екранізація однойменного бестселера Єжи Ко

Порадьте книгу для легкого прочитання

Друзі, у мене зараз відпочинок між сесією і новим семестром і хчоеться поитати щось легке і для душі.  А в ідеалоі про зиму, враховуючи походу за вікном.Чи є такі твори на букнеті?

Знижка на “Я тебе покараю”!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 15% на мою історію: 

Я тебе покараю

– Ти будеш мені підкорятися, – пальці опікуна ковзають по моєму обличчю і спускаються до шиї.
– Навіть ти не зможеш мене змусити, – ховаю страх за натягнутою

Історій мільйони – але їх різновидів тільки 10?

Це не моя класифікація і не мій досвід. Але своєрідний ексклюзив, для авторів, які цікавляться побудовою сюжету захоплюючої історії.

Читаючи різних успішних і не дуже сценаристів, неодноразово чула про книгу «Врятуйте

Провела цікаве дослідження.

Я на букнеті недавно, але дуже цікавлюсь рейтингами книг. Якщо я правильно розумію, то чим більше зірочок, тим вищий рейтинг? Так як математика мені хороший друг, то я підрахувала, що в найпопулярніших книг співвідношення

Перейти до блогу