Щасливого Нового року!

Щасливого Нового року!

Щасливого Нового року!

Ось і добігає свого кінця 2020 рік. Усім нам він приніс багато хорошого, читаючи підсумки року наших авторів тут, у блогах, ми переконалися в цьому. Кожен має свої здобутки, досягнення, якісь життєві уроки, став мудрішим, сильнішим, більш досконалим у своїй творчості.

Дякую усім авторам, з якими я тут познайомилася, багато з вас стали мені справжніми друзями, і я навіть не уявляю свого життя без вас. Якщо з кимось були якісь непорозуміння, то пропоную залишити їх у минулому році. Зрештою ми всі  – команда одного корабля, тож гребти в різні боки  – неконструктивно)) Неможливо подобатися всім, але можна з усіма знайти спільну мову, чого бажаю всім нам, і сподіваюся, що в новому році до нас прийде ще багато нових друзів – як читачів, так і авторів, а  сайт буде розвиватися і покращуватися.

Мене тут днями у моєму блозі в Інстаграм спитала читачка, чому я більше не пишу блоги на різні навкололітературні теми, мовляв, їй було цікаво дізнаватися про різні жанри, читати поради для авторів, бо вона й сама хоче в новому році викласти свою книгу на розсуд букнетівської спільноти, але боїться щось зробити не так, сумнівається в своїх силах.

Я подумала над її словами – а й справді, якийсь час зовсім  не було натхнення на тематичні блоги, але це не значить, що я не робила певних висновків і не занотовувала для себе ті чи інші думки, які, можливо, будуть корисними й іншим авторам, особливо початківцям. Скажімо, якби мені зараз повернутися на півтора року назад, коли я тільки починала свій шлях на Букнеті, але з нинішніми знаннями і досвідом, то я  багато що побажала б змінити. Але досвід приходить лише через набивання гуль, нікуди від цього не подінешся))

І все одно про деякі аспекти письменницької діяльності хотілося б розповісти детальніше. Наприклад, про вибір жанру, псевдоніма, як зробити гарну обкладинку, як почати свій твір, щоб читач не закривав книгу після першої сторінки, як просувати свої твори в соцмережах, як бути оригінальним і самобутнім… і ще багато чого.

Отож, у новому році обіцяю написати серію блогів під загальною назвою “Школа молодого автора” і пропоную долучитися до цієї ініціативи всім охочим. Я читаю дуже цікаві дописи наших письменників у Інстаграмі,. де вони діляться власним досвідом, тож буде цікаво почути усіх, і конструктивно подискутувати про те, як зробити наші твори кращими і цікавішими. А якщо ще й читачі приєднаються з ініціативами і пропозиціями – то взагалі буде круто!

Отож, чекайте вже найближчими днями перший допис із моїми власними нотатками, а хто бажає – то створюйте власні дописи для “школи” або підказуйте, про що хотіли б поговорити. Давайте зробимо наші блоги цікавішими і кориснішими ( звісно, тільки з конструктивом, без конфліктних ситуацій й образ).

Бо реклама рекламою, а без живого спілкування стає нудно.

Отож, ще раз усіх із прийдешнім Новим роком! Нехай він буде щасливим, принесе нам усім здоров’я, достаток, оптимізм, мир і взаєморозуміння!

Ваша М.Д.

Оригінал статті на Букнет: Щасливого Нового року!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"