Меню

Шістсот без чотирьох))

Букнет

Шістсот без чотирьох))

Мабуть, ви задумалися над назвою цього допису – що б це могло значити? Якась головоломка? Назва нового твору? Насправді, це всього лиш кількість моїх відстежувачів.

Нещодавно прочитала у Фейсбук в творчій спільноті дискусію – коли письменник перестає бути початківцем? Були різні версії – коли видає другу книгу;  коли отримує літературну премію; коли може заробляти на життя своєю творчістю тощо.

А я подумала – цікаво, то все більше відносилося до авторів друкованих книг, а які критерії переходу з рангу “початківця” до профі у самвидаві? От як ви думаєте, де закінчується те “я роблю тільки перші кроки, пожалійте мене, поставте зірочку…” і починається “Я досвідчений автор і зараз буду ділитися досвідом..”?

Де цей “вододіл” ? Може, перша сотня читачів, чи відкриття комерційного кабінету, чи перша тисяча прочитань? Навіть не скажу напевно. Іноді здається, що знаєш уже забагато))

А іноді несподівано хочеться почати щось із чистої сторінки, зареєструватися під новим іменем і написати щось для себе зовсім нехарактерне ( може, це мої герої з  “Альтер его” так на мене впливають? )

Дуже хочеться побажати всім нам – не будьмо духовно лінивими, не втомлюймося дивуватися самі і дивувати своїх читачів. Звичайно, дуже просто брати один сюжет і переспівувати його десятий раз, або ж жити за принципом “всі побігли – і я побіг”, але набагато цікавіше придумати щось своє. Таке, що тільки вас будуть асоціювати з цим твором, темою, а часом навіть жанром або літературним напрямом.

А ще не бійтеся робити своє ім’я брендом. Мені недавно дорікнули, чому я назвала свою спільноту у Фейсбук Клубом імені мене, може, вже остаточно “зазвіздилася”? Але мені просто так захотілося))

Кому цікаво – додавайтеся, там не тільки я і мої твори, а ще багато чого цікавого.

Ну і закінчу свій спіч “Одою критикам”, написаною тоді ж, коли я обзавелася першою сотнею відстежувачів:

В житті, говорить наш народ,

Усякого буває…

Окрім похвал і нагород,

“Дизлайк” теж прилітає…

Хтось скаже: непоганий твір,

Та є одна заминка.

Чому герой тут чоловік?

Хай буде краще жінка!

А другий : дія на Землі –

То вік минулий, люде…

На Марс героя поселіть –

І дуже круто буде!

А третій : чесно вам скажу –

Від реалізму вЕрне,

Додайте краще вже нуар

Чи щось із постмодерну!

І наостанок the kill shot:

Весь твір  переробити.

Хоч заголовок ще піде,

Його можна лишити))

Оригінал статті на litnet.com: Шістсот без чотирьох))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення