Меню

Шукаю бета-рідерів!

Букнет Шукаю бета-рідерів!

Шукаю бета-рідерів!

Друзі, нещодавно я завершила свій роман у жанрі містичного фентезі   “Завтра буде вчора” і тепер хочу дізнатися вашу думку про нього. Для цього маю п’ять промокодів для безкоштовного читання, які подарую першим читачам, хто зголоситься стати моїм “критиком”))

До написання цієї історії йшла досить довго, вона була повністю скомпонована ще торік, і я навіть почала викладати цей роман на сайті, проте потім вирішила переробити його ( із щоденникової форми викладу перевести в звичайну розповідь від першої особи). І от наважилася-таки запропонувати  оновлену книгу на суд глядачів.

На моє превелике щастя, ця історія знайшла багато вдячних читачів. Дуже дякую усім, хто читав, коментував, ставив “зірочки” та дарував нагороди, поки книга була в процесі. Завдяки вашій підтримці вона утримувала перше місце в рейтингу у жанрі “Містика” та “Міське фентезі”!

Мені  цікаво було дізнатися, що багато хто з читачів у думках та переживаннях головної героїні впізнавав себе ( до речі, у мене теж було таке саме відчуття). Можливо це через те, що кожен із нас хоч раз у житті почувався спустошеним і самотнім і не знав, куди йти далі. Але вихід є з будь-якої, навіть, на перший погляд, безвихідної ситуації, і, я сподіваюся, моя книга допомагає це зрозуміти.

Книга належить до жанру містичного фентезі, жахів тут немає, але є певні моменти, які змушують читача добряче-таки похвилюватися. Про що ця історія? Про мандри між світами, пошуки себе та своєї “другої половинки”, з якою ми можемо розійтися в часі та просторі та так і не зустрітися… А може, усе-таки, пощастить “переламати долю” і кардинально змінити своє майбутнє? Про це дізнаємося, дочитавши роман до кінця.

Отже, хто бажає отримати промокод – пишіть. Їх кількість обмежена, тому не баріться))

Бажаю приємного читання!

 

Оригінал статті на litnet.com: Шукаю бета-рідерів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення