[шмат коли, перечать старшому]

[шмат коли, перечать старшому]

[шмат коли, перечать старшому]

Смердить, наче фентезі[Шмат коли, перечать старшому]

Інста#ДивосвітНові_міти

 

Та ніч видалась багатою на всілякі справи, Азалі заночувала в кам’яниця на Вересовому пагорбі. Прокинувшись вдосвіта, хатарі спустилась в невеличке підземелля. Прокажений зустрів її з порога привітанням та химерною посмішкою.

-Як вони? — запитала хазяйка.

-Легкий сок сонмі потребує більше часу та уваги навіть після ініціації. Ми ще не робили такого, тому не знаю, що вам відповісти.

-Мені потрібна гнучка зброя.

-Так-так, але в перевагах цих асасинів криється й недолік, їхня воля належить Аракіну лише частково.

-Тобто, ти сумніваєшся?

-Я ж кажу, ми такого не робили і відповісти напевне не можу. На звичайному сонмі кожен асасин без вагань візьме горщик дикої оливи, занесе куди скажуть, запалить та віддасться полум’ю великого джихаду, якшо буде такий наказ і то все з посмішкою. Ці ж мають жити серед невірних їхнім життям, а тоді зробити те ж саме і ще й так щоб ніхто не здогадався.

-Саме так, саме це мені потрібно.

-Хатарі, я не буду казати те, в чому не впевнений, аби тільки вас потішити — вони ще не готові.

-Скільки часу потрібно?

-На Крес зможемо поговорити більш змістовно.

-Як просуваються пошуки Куміко.

-А тут я маю гарну новину — її чи когось дуже схожого помітили в Тірі. Видається, що ваша донька на службі у Даромира.

Оригінал статті на Букнет: [шмат коли, перечать старшому]

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"