Шлюб з розрахунку і фіктивний шлюб – різниця)))

Шлюб з розрахунку і фіктивний шлюб – різниця)))

Шлюб з розрахунку і фіктивний шлюб – різниця)))

Доброго вечора, милі читачі!

Сьогодні я писала нову продочку до моєї книги “Сяйво обручки” і зловила себе на думці, що тег фіктивний шлюб суто відрізняється від тега шлюб з розрахунку… 

Ось що про це каже Вікіпедія:

Фіктивний шлюб — зареєстрований без наміру створити сім’ю правовий акт, внаслідок укладення якого в осіб, що перебувають у шлюбі, не виникає ніяких прав і обов’язків подружжя. Реєстрація шлюбу без наміру створити сім’ю для досягнення якоїсь правової чи соціальної мети.

Шлюб з розрахунку – це шлюб, створений під керівництвом голови. Розрахунки при укладенні шлюбу можуть бути самі різні: бажання підняти статус, збільшити добробут, можливість прописатися, життєві зручності, не залишитися самотньою, мати легальний секс, дитині потрібен батько і безліч інших житейських обставин, заплутаних тим більше, що у багатьох людей голова тільки виправдовує те, що підказує їм серце, а у інших серце тягнеться до того чи тієї, де відчувається якась вигода.

  Як би там не було, я помітила, що читачам подобається про це читати, а мені писати))) В моєму творчому доробку виявилося кілька історій, де шлюб з розрахунку був причиною заручин. Згадаймо їх))))

“Заміж за короля. Впізнай мене по усмішці” – всі ми пам’ятаємо мужнього короля Франка та маркізу Аріеллу. Їх бажала одружити королева Союзу Ельза, молодята мали побачитися лише за місяць перед власним весіллям, яке було узгоджено ще раніше. І, певно, вони так і залишилися б максимум друзями, якби в історію не потрапила близнячка Аліанди Аріелла, закохана в короля. Вона отримала доручення замінити свою сестру на час до весілля… і все пішло-поїхало)))) 

 

“Королівство у спадок: нагорода чи покарання” – оскільки молода королева Енні була неодруженою, радники вимагали від неї вийти заміж і пропонували свого кандидата на роль короля, практично змушуючи її. Але наша міледі мала власні погляди і володіла достатньою силою, аби йти за голосом серця… Щоправда, її історія довга і сповнена дуже великими випробуваннями…

 

“Пектораль для Місафір” – були там теж натяки на шлюб з розрахунку, адже задля того, щоб кронпринц одружився, було влаштовано відбір наречених серед найкращих леді королівства… Звісно, розпорядники не очікували, що на нього з’явиться не в міру обдарована магиня і закохає в себе принца… іншого принца! Не свого нареченого! Ця історія в жанрі фентезі))))

 

“Майже принцеса” – в цій історії так, як ніде раніше, зображено, що відчуває дівчина, коли її змушують стати нареченою нелюба, хоч і принца. Тут ми зустрічаємо боротьбу та відчайдушне бажання здобути волю, відмовитися від високого титулу і бути собою колишньою… От лише Астрід не розуміє, що колишньою вже не буде….

 

“Сяйво обручки” – а що, коли героїню ніхто не змушуватиме? Вона сама погодиться на цей шлюб, адже має причини. Він потрібен і їй, і нареченому. Вони одружаться, пройдуть крізь випробування, страх, сльози… Та чи не даремно? Чи не пошкодують про своє рішення? Чи зуміють стати щасливими разом? Дізнаємося)))

 

І нарешті фіктивний шлюб)))) Він зустрівся лише в одній книжечці, однозначному бестселеру 2020 року – “Ілюзії шлюбу”. Вони вдавали щастя, коли насправді були чужими… Та чи довго їм вдасться зберігати байдужість, якщо життя лише те й робить, що кидає їх з льоду в полум’я? Адже вони прив’язані одне до одного))))

 

Ну, ось так)))) Чи нічого я не забула? А також поділіться враженнями, що для вас цікавіше? Які книги читали і які вам сподобалися?

З повагою ваша Юліанна!))))

Оригінал статті на Букнет: Шлюб з розрахунку і фіктивний шлюб – різниця)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"