Школа молодого автора: оформляємо профіль

Школа молодого автора: оформляємо профіль
Привіт!
Рекомендації від адміністрації сайту про те, як редагувати профіль, ви можете знайти ТУТ
А я поділюся ще власними думками з цього приводу.
У профілі ми можемо розмістити власне фото або картинку – аватарку. Також зробити фон – такий, як нам до вподоби. На мою скромну думку, гарно виглядають фон і аватарка, відповідні до жанру, в якому ви працюєте. Так, якщо ви автор любовних романів – то й фон виберемо якийсь романтичний, а для творця жахастиків можна взяти щось лякаюче і таємниче. Цим ми відразу налаштовуємо читача на потрібний лад.
Також, заходячи до нашого профілю, читачам одразу ж кидається в очі рубрика “оголошення автора”. Деякі автори її не заповнюють зовсім, дехто пише заклик до читачів ставити зірочки та підписуватися на автора. Моя суб’єктивна думка така – варто обов’язково користуватися такою можливістю щось донести до читача. Але краще використовувати цю рубрику або власне для оголошень ( наприклад, повідомляти про вихід нових книг, якісь конкурси від вас тощо), або ж просто написати тут щось по типу вашого слогана чи життєвого девізу, якоїсь мотивуючої цитати чи короткої характеристики вашого творчого доробку. Уявіть, що це реально ваша візитівка, яку ви вручаєте людині, з котрою тільки що познайомилися. Гадаю, що заклик “підписуйтеся, додавайте, нагороджуйте…” краще перенести в кінець кожної книги, там це виглядатиме органічніше. Читач прочитав книгу і готовий відзначити її. А при першому знайомстві не слід відлякувати людину якимись вимогами.
Але про це ми ще поговоримо пізніше, а поки повертаємося до профілю. Крім оголошень, ми бачимо рубрики “твори” ( гадаю, тут усе ясно, про те, як оформляти книгу, буде окремий блог), “блог” ( те ж саме. про створення блогів, їхню тематику та оформлення планую написати окремий допис). .
А ось і розділ “Про мене”. В багатьох авторів він узагалі не заповнений. Можливо, вони бажають залишитися інкогніто, чи просто не мають бажання щось придумувати. Але даремно, це ж ваша додаткова реклама! Якщо ви пишете під власним ім’ям, то тут можна написати трішки про себе, свою біографію, якісь досягнення, інтереси тощо. Коли ж ви пишете під псевдонімом і не хочете розкривати свою особисту інформацію – то можете розповісти про вашу творчість, поділитися тим, як до вас приходять ідеї, які маєте плани тощо. Та будь-яка інформація, що її, на вашу думку, буде цікаво читачеві про вас дізнатися. А читачі цікаві, повірте. Майже всі заглядають на сторінки улюблених авторів у соцмережах.
Тому такі сторінки чи групи варто мати, для подальшого просування ваших творів ( про це теж буде окремий блог) та спілкування з читачами. До речі, там же, у розділі “Про мене” можна залишити посилання на свої соцмережі, і тоді читачі без проблем вас відшукають та будуть стежити за тим, що ви пишете. Не ігноруйте цю можливість!
І останній на сьогодні пункт – це рубрика профілю “коментарі”. Сюди можуть вам написати читачі та інші автори, якщо мають якісь питання чи побажання, або ж хочуть подякувати за ваші твори. Майте на увазі, що ці коментарі відкриті, їх можуть читати всі. Також, якщо ви їх видаляєте, то залишається позначка “Коментар видалено”. Якщо ви видаляєте багато коментарів, то може скластися враження, що ви недоброзичлива людина, або вам пишуть щось погане.
Чому я заговорила про видалення? Бо не люблю спаму. Мені не подобається, коли інші автори пишуть у коментарі запрошення відвідати їхню сторінку чи поставити взаємні лайки. От така я бука)) І спочатку я такий спам видаляла, але потім перестала, якраз для того, щоб це не виглядало, як якийсь негатив. Тому всі ці запрошення в мене на сторінці лишаються, хоча раджу мені їх не відправляти. Та й взагалі, якщо ви бажаєте наполегливо рекламувати свою творчість, краще вибирати профілі читачів, а не авторів. Останнім зазвичай такі розсилки не дуже до вподоби…
Якщо ви тільки прийшли на сайт і хочете заявити про себе – замість того, щоб розкидати у всі профілі однакові запрошення, краще написати блог-привітання, цікаву розповідь про себе і свою творчість і там уже запросити всіх бажаючих відвідати вашу сторінку. Ось такі мої “лайфхаки” щодо того, як оформляти свій профіль.
А що ви думаєте з цього приводу? Може, маєте якісь незвичайні ідеї? Буде цікаво дізнатися))
Оригінал статті на Букнет: Школа молодого автора: оформляємо профіль
Блог
Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезіїСкладати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а
Катерина Міхаліцина. Dogs of warПродовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас
Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІМайже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б
Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ.
Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле
Міністра освіти Оксена Лісового звинувачують у плагіатіНовопризначеного міністра освіти та науки України Оксена Лісового звинувачують у плагіаті у його кандидатській дисертації з філософії. Заяву з відповідними звинуваченнями опублікували н
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.