Шикарна ідея для героя. Правдоруб.

Шикарна ідея для героя. Правдоруб.

Шикарна ідея для героя. Правдоруб.

Букнет мене надихає, адже  в першу чергу це не просто сайт це тусовка. тут можна бути не популярним, можна бути маргіналом., але все одно ти частина цієї тусовки й вона впливає на тебе.

Навіть і дея трешового роману. який я почав викладати на букнеті “Ольгу люблять всі” рекомендую ознайомитися. коли буде 10 додавань я викладу наступну частину і познайомлю вас з шейхом та його планом перекроїти ринок ювелірної справи. Він вам сподобається обіцяю. виникла під впливом основного сюжету багатьох творів де за одну заморашку бореться двоє суперсамців. Я так подумав, а чому двоє чому не п’ятеро.

Ну й от виникла ідея такого ж трешаку під назвою правдоруб. Головний герой має супер сили при ньому всі говорять правду й тому всі від нього втікають. А от антогоніст це чисто навієний букнетом персонаж. я передивляюся сторінки читачок. Читаю. те саме. що і вони, читаю ті коментарі де їх запрошують почитати своє. Я так думаю. що і я можу спуститися до тих запрошень та прохань правда при умові. що я проситиму купити. це ж треба вміти посміхатися читачу. Ну одним словом антогоність звичайно мільйонер. Але не простий, а викликаний шабашем наших їх читачок. 

Вони зібралися на відьминій горі та перенесли в жертву, саме дороге, що в них було. Своїх котів. Невистачає кров’янки в творах. З полумя вийшов ідеальний чесний мільйонер. який какає золотом, а пускає гази шанелю номер п’ять. Харчується він виключно кошатеною.

можна подякувати букнет за натхнення. Тяжко працювати над творами через мої контузії, які я отримав в АТО. саме короновірусу можна подякувати за багато написаного. Так як я тяжко працюю в себе вдома, ну всетаки люблю добре харчуватися і бути в теплі. праця ж дає наслідки чую страшний важкий свист в голові. Це слухові нерви. я і так знаю. що вони відмирають, баротравма найчастіше поранення на війні. удар звукової хвилі по вухах. Так що писати повноцінно часто не виходить. а так задумів багато.

Оригінал статті на Букнет: Шикарна ідея для героя. Правдоруб.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"