Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Шевченківська Премія отримала дві нагороди від міжнародної премії в галузі дизайну Red Dot Award. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики.

Премія отримала нагороди у номінаціях Brand Design&Identity.Relaunch та Brands.

 

«Шевченківська премія — це перша у світі культурна інституція, що отримує престижну відзнаку від однієї з найвідоміших премій дизайну — Red Dot Design Award у категорії Brands. А також це перший в Україні проєкт, що отримав відзнаку у категорії Brands. Критерії, за якими журі обирають переможців, — це історія, ідея, стратегія, цінності бренду і їх дизайнові втілення — логотип, сайт, соцмережі, дизайн нагороди та, навіть, церемонія вручення», – наголосили у міністерстві.


Нагородою в категорії Brand Design&Identity.Relaunch вперше відзначили цілісну комунікацію проєкту в усіх його каналах. Раніше українські компанії отримували ці нагороди за окремі частини своїх проєктів — сайт, додаток чи логотип.

 

Зазначимо, нові дизайн, концепцію, стратегію, позиціонування та брендинг премії представили широкому загалу в березні 2020 року. Їх розробляли на замовлення Міністерства культури, молоді та спорту України ISD Group і TS/D Agency.

 

«Візія Міністра культури була такою, щоб кожен українець знав героїв культури сьогодення і споживав найкращий український культурний продукт. Щоб коли до нас приїжджають іноземці й питають будь-кого, а хто у вас найкращий у музиці? А хто в кіно? А хто у візуальному мистецтві? — то кожен українець мав відповідь», — пояснювали розробники.

 

Red Dot Award – щорічна нагорода в галузі дизайну, яку заснували у Німеччині в 1954 році, яку вручає Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія за особливі досягнення в дизайні.

 

Додамо, у 2018 році українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit».

 

Нагадаємо, цього року до номінацій Шевченківської премії додали мистецтвознавство і літературознавство, а розмір премії зріс до 240 тисяч гривень.

Оригінал статті на Suspilne: Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"