Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Шевченківська Премія отримала дві нагороди від міжнародної премії в галузі дизайну Red Dot Award. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики.

Премія отримала нагороди у номінаціях Brand Design&Identity.Relaunch та Brands.

 

«Шевченківська премія — це перша у світі культурна інституція, що отримує престижну відзнаку від однієї з найвідоміших премій дизайну — Red Dot Design Award у категорії Brands. А також це перший в Україні проєкт, що отримав відзнаку у категорії Brands. Критерії, за якими журі обирають переможців, — це історія, ідея, стратегія, цінності бренду і їх дизайнові втілення — логотип, сайт, соцмережі, дизайн нагороди та, навіть, церемонія вручення», – наголосили у міністерстві.


Нагородою в категорії Brand Design&Identity.Relaunch вперше відзначили цілісну комунікацію проєкту в усіх його каналах. Раніше українські компанії отримували ці нагороди за окремі частини своїх проєктів — сайт, додаток чи логотип.

 

Зазначимо, нові дизайн, концепцію, стратегію, позиціонування та брендинг премії представили широкому загалу в березні 2020 року. Їх розробляли на замовлення Міністерства культури, молоді та спорту України ISD Group і TS/D Agency.

 

«Візія Міністра культури була такою, щоб кожен українець знав героїв культури сьогодення і споживав найкращий український культурний продукт. Щоб коли до нас приїжджають іноземці й питають будь-кого, а хто у вас найкращий у музиці? А хто в кіно? А хто у візуальному мистецтві? — то кожен українець мав відповідь», — пояснювали розробники.

 

Red Dot Award – щорічна нагорода в галузі дизайну, яку заснували у Німеччині в 1954 році, яку вручає Центр дизайну землі Північний Рейн-Вестфалія за особливі досягнення в дизайні.

 

Додамо, у 2018 році українське рекламне агентство Tought Slate Design отримало премію Red Dot за дизайн збірки Чарлза Буковскі «Play the Piano Drunk Like a Percussion Instrument until the Fingers Begin to Bleed a Bit».

 

Нагадаємо, цього року до номінацій Шевченківської премії додали мистецтвознавство і літературознавство, а розмір премії зріс до 240 тисяч гривень.

Оригінал статті на Suspilne: Шевченківська премія отримала дизайнерську премію Red Dot

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"