Шевченко онлайн: прикарпатські воїни, родичі Героїв Небесної Сотні та іноземці читають Кобзаря

Шевченко онлайн: прикарпатські воїни, родичі Героїв Небесної Сотні та іноземці читають Кобзаря

Дев’ятого березня відзначають 207-му річницю з дня народження Тараса Шевченка. На Прикарпатті усі урочистості проводять онлайн. Суспільне Карпати зібрало відео про те, як прикарпатці та охочі приєдналися до Шевченківських читань.

Шевченківські читання-2021 онлайн провели учасники АТО/ООС, герої-афганці, а також родини Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів. Відео розпочали словами з поеми “Катерина”. На завершення виконали уривок з поеми “Кавказ”.

10 гірсько-штурмова бригада виклала у соцмережі відео Шевченківських читань. Так бійці привітали з днем народження Кобзаря. Захисники прочитали вірш “Снилося, щось задумав вищий небесний цар…”.

“Що б було, якби Кобзар опинився тут і зараз, з нами?” – написали воїни під відео.

Читали Шевченка й студенти-медики факультету підготовки іноземних громадян Івано-Франківського національного медичного університету. Вони декламували “Заповіт” Тараса Шевченка українською, німецькою, польською, англійською та французькою мовами.

Для музичного оформлення використали мелодії цимбаліста-віртуоза з Ворохти, з яким нещодавно попрощалася Україна, Петра Сказківа.

Також івано-франківські священники Української греко-католицької церкви долучилися до відзначення Шевченківських днів. Вони створили спеціальне відео, у якому виконують твір “Думи мої” та декламують “Розриту могилу”.

Нагадаємо, в Івано-Франківську вперше читатимуть “Кобзар” французькою мовою. Цей захід відбудеться в межах фестивалю “Франкофонія”.

Оригінал статті на Читомо: Шевченко онлайн: прикарпатські воїни, родичі Героїв Небесної Сотні та іноземці читають Кобзаря

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"