Меню

Шабаш на Лисій горі – День 14

Букнет Шабаш на Лисій горі – День 14

Шабаш на Лисій горі – День 14

Затамуйте подих, нечестиве панство, бо до Лисої гори прибуває найстрашніша потвора, від якої безсила навіть щира молитва. Читайте про неї у наступному уривку “СІМ_Я ЗА СПИНОЮ” від АННИ ОСТ.

Як ви молитеся і чи робите це? Я навіть Отче наш не знала, хоча вважала себе віруючою і ходила святити паски. А тепер, щоночі, запалюю три свічки перед іконами, читаю три молитви, тримаючи ноги в мисці із сіллю. Сиджу допоки не згасне вогонь і непритомнію, бо в мені борються дві сили, розривають душу на шмаття, і витримати цей біль неможливо. Я борюся. Ставлю бар’єр демону, вибудовую мури із молитов і стійкої віри в те, що він має здохнути. А демон злиться, шипить, пронизує моє тіло судомами, змушує битися в паніці, задихатися страхом. Під ранок мене нудить, я захлинаюся власною кров’ю з носа і відмовляюся їсти.

Твір також можна знайти на Інстаграм каналі @u.krisli (тисніть, щоб перейти за посиланням), у групі Book Майстерня на Фейсбуці, а також у групі Кубло химер і на Телеграм каналі Book Майстерня.

Оригінал статті на booknet.com: Шабаш на Лисій горі – День 14

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення