Чудова новина! Цитати і зображення до новинки.

Чудова новина! Цитати і зображення до новинки.

Чудова новина! Цитати і зображення до новинки.

Вітаю, дорогі читачі.

При покупці будь-якої моєї книги на протязі 3 днів ви можете придбати усі інші, або деякі з них (чи одну, це вже за вашим бажанням) зі знижкою 15%. Отже, економія досить значна. Як кажуть  ̶  оптом дешевше. Щиро запрошую всіх поціновувачів ніжних і захопливих історій кохання.

Стараюся для вас.

Ось тут можете вибрати книгу собі до смаку. Вони усі різні. Сподіваюся, знайдете ту, яка вас зацікавить.

Також поділюся з вами новим зображенням до моєї новинки

«Тільки не він»

А також невеличкою цитатою з майбутніх розділів.

  «Відчайдушно захотілося щоб хтось вислухав мене, пожалів. І не просто подруга, а хтось особливий. Хто б ніжно обійняв і заспокоїв. Зігрів своїм теплом. В той момент згадалося, як приємно було в обіймах Джамала. Він, мабуть, на роботі зараз. Сказала таксистові, щоб доставив мене до потрібного автосервісу.

  По дорозі уявляла, як зараз мій милий турок співчутливо посміхнеться до мене, обійме за плечі. Заведе в ту затишну кухню, вислухає, втішить. Напоїть тим, як його? Салеп, здається. Солоденьке з корицею і ще чимось дуже пахучим. Смакота… А я, наче дитина, пригорнуся до його серця і буду слухати, як воно стукає. Заспокоюся. Та, не так вийшло, як думала.»

 

«Трясця! Я вірила тобі! — вимовила вже з плачем. Чоловік зробив крок до мене. Я вхопила перше, що трапилося, досить тяжку вазу. Намірилася оборонятися. Закричала:

̶  Не підходь! — Джамал зупинився. Дивиться, здається, не знає, що робити.

̶  Нейлан, будь ласка…

̶  Не хочу нічого слухати! Відпусти мене додому! — крикнула, вчепившись в ту вазу, як в рятівне коло. Ніби, якщо він нападе, в мене вистачить сили захистити себе. Як би не так… Цей буйвол мене однією рукою скрутить в рогалик. Чоловік зітхнув. Пішов, сів на плетеному дивані. Схилив голову, провів пальцями по волоссі, потім склав руки в замок на колінах. Дивиться на кам’яну підлогу. Не буде нападати? Чи відтягує задоволення? Вже нічого не розумію.»

З любов’ю, Лана Іссан

Оригінал статті на Букнет: Чудова новина! Цитати і зображення до новинки.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"