Меню

Чортові егоїсти?..

Букнет Чортові егоїсти?..

Чортові егоїсти?..

Не знаю, чи роздуми про зміст деяких віршів можна віднести до літературної теми, але якщо вже і тут є блог, то хочу поділитися. 

“…только чёртовы эгоисты

проживают всю жизнь без любви.”

Років так в 16 мені теж подобалася ця трагічність, чорний колір і одинока, ніким не пізнана душа. Ну, такий він, підлітковий період, але це проходить. Точно. Хоча парадокс у тому, що вірші і пісні ти любиш сумні, а от трагічну українську літературу – ні)) (це в surgebook нагадала мені вчора одна дівчина)).

А потім вже це все йде по настрою і обставинам. Чим старшим стаєш, тим більш філософське ставлення до життя. Як на мене.

Та все ж, чи може людина жити, ні до кого не прив’язуючись? Не відкривати серце? Не любити? І, виходить, кидати когось так само? Самотність – це романтично до певного часу. Хоча ні, романтизм зароджувався як бунт, нескореність обставинам, і він більше про силу духу, а тут… Виходить, справді егоїзм? Не тільки до інших, а й до самого себе.

Оригінал статті на litnet.com: Чортові егоїсти?..

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення