Чому редактура книги обійшлася у 9 тисяч гривень?

Чому редактура книги обійшлася у 9 тисяч гривень?

Чому редактура книги обійшлася у 9 тисяч гривень?

Минулого тижня створив невеличкий допис – “Чи потрібно бути філологом, щоб писати книги?”, – вдячний усім людям, які прочитали, а також залишили коментарі.

Тепер хочеться дещо пояснити, а саме, чому така сумма(9 000), адже, дійсно – можна знайти дешевший варіант. 

Та зрештою, твір з грубими помилками це не дуже добре, тому після першої презентації твору, я вирішив врахувати побажання своїх читачів – виправити грубі помилки і зберегти атмосферу тексту. 

Ще одна особливість цієї книги – діалоги в думках головного персонажа. Тобто, кожен з вас, читаючи твір, може дізнатися, що думав герой в тій чи іншій ситуації. Ці діалоги, – це спілкування його емоційної та розумової системи мозку ( таке є у всіх людей, не робіть висновок, що герой вже тю-тю). 

Зрештою, я почав пошук редактора. Було багато кандидатів, близько 10. Серед них я вибрав одну дівчину, так як зрозумів – саме вона зможе як найкраще попрацювати з твором. Чому саме вона? По-перше – вона має хороші знання, по-друге – вона наркоманка. Людина, яка знайома з данною сферою, якнайкраще зможе попрацювати. Для мене найважливіше – якість твору, незважаючи на ціну роботи. Якщо вас цікавить, де в мене взялися аж такі великі гроші(9 000) – взяв кредит. Це нормальна практика у нашій країні…

Частина тексту, яку я виклав – не ідеальна. Над нею потрібно ще попрацювати, тому, якщо хтось з вас – дорогі Автори і Читачі, знайде помилку –  “Крила вічності” – дайте мені знати, на вас чекатиме Винагорода!

Дякую за увагу 😉 

Оригінал статті на Букнет: Чому редактура книги обійшлася у 9 тисяч гривень?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу