Меню

Чому в мене не виходить попелюшка?

Букнет Чому в мене не виходить попелюшка?

Чому в мене не виходить попелюшка?

Я почала писати та зрозуміла, що в цьому світі нічого не змінюється. Казку про попелюшку придумали древні єгиптяни. В ній господар купив рабиню з дуже маленькою ніжкою, заставляв її важко працювати. замовив їй взуття. Рабиня згубила його на пляжі. Принц знайшов це взуття, закохався і вони одружилися.

Я почала писати й в мене зразу вийшла вольова цілеспрямована жінка, якій не потрібна допомога. Читачі такій співпереживати не будуть, я і сама купуюся на образ попелюшки.

Ще карикатурнішим в мене вийшов головний герой. Я забуваюся, що треба писати про роботу мрії.

Своїм розумом я розумію, що це як скажімо працівник хоче бути директором, не маючи освіти та досвіду, при цьому йому здається, що можна залишатися на керівній посаді позитивною людиною, не вчиняти підлостей, при цьому всьому це місце вакантне. В житті дівчатка б’ються за хорошого хлопця з не меншою силою ніж політики за крісло мера Києва.

Тут мені треба написати іншу історію коли посада мера вся така хороша, добивається тебе, а ти їй відмовляєш, відштовхуєш і нарешті погоджуєшся.

Література це не про життя. це видавання абсолютної мрії за реальність. про життя легко розповідати, я його і так знаю, а от обманути читача та заставити повірити в казку це справжній талант.

Оригінал статті на booknet.com: Чому в мене не виходить попелюшка?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення