Чому всі обходять стімпанк? Давайте розбиратися.

Чому всі обходять стімпанк? Давайте розбиратися.

Чому всі обходять стімпанк? Давайте розбиратися.

Не так давно, я почав писати пригодницьку історію в малопопулярному жанрі на території України. Стімпанк – це жанр, що спеціалізується на демонстрації світу, законів фізики, опираючись на використання парових технологій та механізмів. На жаль, більш теплий прийом я, як автор відчув далеко за територією власної країни. Тому я подумав: може читачі просто не розуміють цей жанр, і треба трішечки його спростити? Я не знаю, вдасться чи ні подібне, але наважусь розповісти вам особливості та потенціал такого формату, як стімпанк.

Перше, на цих фото ми добре бачимо, що йде чіткий розподіл між одягом жінок та чоловіків, і де прибавляє індивідуальності (повірте, в процесі написання чи читання, ви чудово це помітите таку особливість).

Друге, що дійсно стане неймовірним відкриттям – це демонстрація колоритного світу, де є неймовірні машини, захоплюючі образи та безмежній світ, який поступово перетворюється в поле бою. Щоб там не говорили, але при підвищені ставок, в кінці частенько можна спостерігати за масштабними протистояннями величезних махин між собою. Це добре видно на картинках.

Третє, спочатку створюється світ, лише потім – персонажі. Ви ніколи не побачите стімпанк, де головні герої будуть сильнішими за створені закони. Нема ні одної роботи в цьому жанрі, де персонажі були сильнішими обставин, або викарабкувалися з проблем за допомогою роялів в кущах чи  везінню. Такого в стімпанку нема, сюжетна лінія завжди орієнтується на певних правилах, які в інших жанрах, зізнатися, частенько порушуються.

Четверте, самобутність зброї та лиходіїв. В світі стімпанку, важно знайти антагоніста, що хоче банального – завоювати світ чи погасити зірки, які заважають спати. Так як, основні дії лиходіїв будуть робитися паровими машинами, то й мотивація в них буде відповідною, достойною, щоб сказати – а всі зусилля варті результату.

Це мій найулюбленіший жанр. Це дивакувата самобутність не схожа ні з молодіжною прозою, ні з фантастикою, ні з любовними романами. Моя робота – це спроба запустить цілий цикл робіт на українській мові в жанрі стімпанка. Моя робота – Сталевий Павук.

Оригінал статті на Букнет: Чому всі обходять стімпанк? Давайте розбиратися.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу