Чому безграмотні книги займають 1 місце у топі?

Чому безграмотні книги займають 1 місце у топі?

Чому безграмотні книги займають 1 місце у топі?

От скажіть мені, колеги та читачі, чому вас не дивує та не ображає топ безграмотних книг? Чому 1 місце у жіночому романі займає книга, яка сповнена помилок з самого початку? Помилок, рівня початкових класів? 1 місце “жіночий роман”?! Це жарт? Чи знущання? Невже читач не може відрізнити якісну літературу? Невже немає різниці – писати з розділовими знаками та прямою мовою, чи тупо писати думки підряд, без розкладу правил? Чому графоманія на піку популярності?

Я розумію, самвидав, література інет-мережі, але ж скільки потерпає від нестачі уваги достойних творів! Ні, я не про себе, я взагалі. Автори малюють карти, створюють нові світи підсвідомості та всесвіту, коять вбивства такі, що Ґанібал нервово курить у кутку, пишуть такі почуття наземні, до сліз… Але… Десь шкандибають позаду графоманства.

Чому людина, яка працює над собою, працює над твором та поважає письменництво, поступається першим місцем тому, кому аби накарлякати…

Оригінал статті на Букнет: Чому безграмотні книги займають 1 місце у топі?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу