Меню

“Чоловіча” та “жіноча” література – правда чи міф?

Букнет “Чоловіча” та “жіноча” література – правда чи міф?

“Чоловіча” та “жіноча” література – правда чи міф?

Зважаючи на досить цікаву дискусію, яка була розпочата в групі “Автори LitNet” у ФБ, хотілося б дізнатися. що ви, шановні автори та читачі, думаєте з приводу спрямованості тих чи інших жанрів на  цільову аудиторію певної статі? Ну, наприклад, існує стереотип, що жіноцтво віддає перевагу любовним та історичним романам, а чоловікам більше подобаються бойовики, фантастика, детективи… Не одна авторка минулих років брала собі чоловічий псевдонім саме через те, що читачі-чоловіки інакше б її твори не читали. І навпаки, при обговореніі одного більше “чоловічого” твору в іншій літературній групі я зіткнулася з думкою, яку підтримало багато представників сильної статі – що автор, буцімто, ввів любовну лінію тільки для того, щоб залучити до своєї ЦА і жінок, це тільки маркетинговий хід, без якого твір був би кращим. Коротше кажучи, чоловікам про кохання читати не комільфо))

Я знаю, що в нас на ЛітНеті дуже дружня компанія, де гендерних проблем наче немає, але все ж було б цікаво дізнатися – от у глибині душі проскакують такі думки, про які йшлося вище, чи ні? І взагалі, як ви визначаєте свою цільову аудиторію, чи вживаєте якихось заходів, аби розширити її і на представників чи представниць протилежної статі?

Оригінал статті на litnet.com: “Чоловіча” та “жіноча” література – правда чи міф?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення