Меню

Чого нас так мало?

Букнет Чого нас так мало?

Чого нас так мало?

На скільки я пам’ятаю, укр версія запустилась разом з іспанською. На сьогоні в укр частині всього лише до 1000 постійних читачів ( я брав просто топ бібліотек та помножив на 2. Думаю реальна цифра десь така і є), коли в іспанській версії народу більши разів у 5 мінімум! І творів, і конкурсів там теж – побільше. Цікаво мені, чому так і що буде далі, а також, чому так сталось. Деякі думки з цього приводу все ж є. Іспанський ринок однією Іспанією не обмежується, тому потенційних авторів та читачів тупо більше. Крім того, чимало авторів україномовних (як і читачів) сидять собі давно й серйозно на російській частині (от я сам такий) і не сильно поспішають на україномовну. Та є ще один момент – реклама. Судячи з мого ж блогу про те, звідки народ дізнався про ось це все (укрчастина) окрім фейсбучної реклами та слухів на росчастині – нічого.

А що видумаєте з приводу ситуації вище описаної та як можна допогти порталу, якщо взагалі треба. Можливо все й так чудово, і мої дещо песимістичні погляди лише від розбещенності (активним літжиттям) на “основній гілці”? 🙂

(Сорян за суржик. Я тільки нещодавно встав за “прополку буря’яну”)

Оригінал статті на litnet.com: Чого нас так мало?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення