Чи має головний персонаж перемагати в кінці? Тсм

Чи має головний персонаж перемагати в кінці? Тсм

Чи має головний персонаж перемагати в кінці? Тсм

Коротко і по суті. 

Саме тому мої персонажі рідко перемагають в якихось конкурсах і тому подібне. Тобто, вони стають кращими, покращують своє місце в загальному рейтингу і їхній зріст в певній сфері є найсильнішим поміж інших персонажів, але в той самий час вони не перемагають за півроку або рік тих, хто займався цим все життя. 

Комусь це може не сподобатись, однак життя, як на мене, саме таке. Треба старатися не якийсь короткий проміжок… І кожна наступна мета, наступна сходинка буде даватися складніше. Так завжди відбувається. Головне – не здатися на цьому шляху і впевнено дивитися вперед. Тоді все буде. 

 

До чого я це все? Хм… Напевно до того, що вже завтра завершиться мій роман “Така собі мільйонерка” який, по суті, саме про це. Не про кохання, а про мету… Хоча ні, він навіть не про мету, а про шлях. Про шлях до цієї мети. 

Насправді, останні дні я мала певні проблеми з написанням цього роману. Чому це сталося? Спочатку я й сама не розуміла. Але допоміг розібратися друг. Бо ще одне питання, яке я підняла в цьому романі це те, що митець буде на піку своїх можливостей тоді, коли він нещасливий. Саме подібна сублімація в творчість дає найвищий результат… В плані все вже давно було прописано, але я ніяк не могла написати цей розділ і тому три дні просто дивилася в пустий аркуш розділу в Pages(типу Word для макбуків)… 

Як виявилось, це сталось тому, що я ототожнювала себе з цим персонажем і підсвідомо не хотіла, щоб доводилось обирати між творчою реалізацією і щастям. 

І хоч “Така собі мільйонерка” не стала такою популярною, як “Зіграй мою наречену”, на даний момент я вважаю, що це краще з того, що я написала(ну хоча ще не зовсім написала… ще сьогодні і завтра на вас чекають оновлення). 

 

Хочу подякувати своєму другу, який допоміг мені подолати цей бар’єр, а також моїм читачам та всім іншим друзям, які мене підтримували і підтримують. Для мене це дуже важливо. 

Без всіх вас я б не впоралась. А так сьогодні буде додано фінал, а вже завтра епілог. Сумно і радісно водночас. Дякую всім. 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Чи має головний персонаж перемагати в кінці? Тсм

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"