Чи допустять мою книгу у конкурс?

Чи допустять мою книгу у конкурс?

Чи допустять мою книгу у конкурс?

«Всім привіт! Поставив свій твір на конкурс «Кохання не купити». Питання для «бувалих». Чи не буде їй закрито дорогу у конкурс із-за деяких сцен, які можна трактувати як «еротичні».

«Святослав та Алік були одягненні в чорні шкіряні шорти, на шиї –  якісь дивні  рожеві нашийники.  Вони виглядали як іграшки, яких наряджала рука божевільного лялькового майстра. Їх  губи були нафарбовані яскравою червоною помадою, а повіки – чорною тушшю. Їх місія – обслуговувати чорних, як вугілля, чоловіків. Робити все, щоб ті відчували себе господарями життя.

Співбратство «Піковий король» почало існувати в США в сімдесяті роки минулого сторіччя. Чоловіки з темним кольором шкіри виявилися більш фізично сильними та витривалішими як в побутовому так і інтимному сенсі. А жінкам з білою шкірою, – якраз не вистачало таких упевнених в собі самців. І тоді чоловіки почали платити за секс своїм білих жінок із афроамериканцями. І для багатьох з них , це стало як прибутком, так і помстою за вікові приниження «темношкірого» населення планети.

А потім більше, таке братство брало в сексуальне рабство не тільки жінок, а і їхніх чоловіків, яких стали називали куколдами. Ті, хто просто спостерігали –пасивні. Ті, які приймали участь в оргіях – активні. Якщо жінці вибивали тату с зображенням знаку «Пікової дами», – це значило, що вона належала всьому співбратству в будь-якій точці Землі, і мала виконувати усілякі сексуальні забаганки «сектантів». Їй більше не належало ні тіло, ні душа. В таку історію потрапила і Анна-Христина. Зйомки в фільмах, де багато акторів були афро-американськими студентами, а то і заможними громадянами, поступово наблизило її до прірви. Що може бути нижчим та збоченішим ніж участь у такому генг-бенгу? Вона продала себе за недопалок цигарки, як дешева повія з вокзалу. Таким чином, в цю ж історію «вляпались» Свят та Алік.

Анна одного разу, під час вечері біля вогнища, недалеко  від їхнього намету, випивши не один келих вина,  вирішила відкрити  хлопцям правду:

 – Слухайте. Ви чудово співіснуєте в нашому тріо, Святу подобається роль пасивного чоловіка. Аліку теж доставляє задоволення бути бісексуалом. І це нормально. Я так вважаю, що все треба спробувати, нас  народили батьки, щоб ми були щасливими, а не пригнічували свою сексуальність. Пройшли вже ті  святенницькі часи, коли геї та лесбіянки ховалися від суспільства.

 – Анні, до чого ти ведеш?- запитав Алік,  смакуючи вином, яке вони  пили вже декілька годин.

 – Все дуже просто. Потрібно переходити на новий рівень відносин.

 – Що це значить: новий рівень? Ми маємо завести бульдога, та трахатись з ним, чи може ми станемо публічними людьми та будемо показувати сексуальні шоу на площах курортних міст, а потім виїдемо у всесвітнє турне: Париж, Рим, Барселона, Берлін, Ріо, Бейрут, Вашингтон, Чикаго…- Святу дуже не подобалися жарти на ці теми, він вважав, що єдиний можливий шлях до нормального життя, це самоіронія, та не признання себе закінченим збочинцем.

Це було дивне літо у житті Святослава. Абсолютно нові відчуття, абсолютно новий досвід. Тепер, як сценарист та письменник, він відчув на власній шкурі та дупі, що значить бути – бі. Ще деякий час назад – це були якісь фантазії, нічим фізично не підкріплені. А зараз все по-справжньому, він ділить свою кохану дівчину ще з одним чоловіком: молодшим та витривалішим. І це йому подобається. Чи ні? Він не знав відповіді. Це просто зовсім інша планета, зі своїми дивними законами, а вони всі разом інопланетяни. Тут він сховався: поодаль від суспільства, де  регулярно його бачить максимум десяток людей, з якими Свят майже не спілкується.  Все його життя проходить в міжособистісному спілкуванні трьох дуже різних людей, для яких головна тема: секс у всіх його проявах. Так, він розумів, що люди, які йому тут траплялися, – випадкові супутники долі. Їм немає справи до його сексуального життя. А що буде, коли він повернеться у велике місто, і знову стане значущою персоною для соціуму – Святославом Рожко, – автором  багатьох літературних хітів та сценаріїв відомих серіалів. Що тоді? Що буде писати преса, що він – сексуальний розпусник, – підкаблучник та бісексуал в одному флаконі? В це повірити важко та уявити неможливо. Його свідомість відмовлялася приймати таку реальність. Бувають же такі конфлікти між підсвідомістю та свідомістю. Це якраз його випадок. Підсвідомість давно признала той факт, що секс для нього значить набагато більше, ніж регулярне чи нерегулярне виконання подружніх обов’язків. А свідомість відмовляється приймати дійсність за звершений факт. Секс – величезна планета, де кожен має свою місію та завдання для реалізації. Секс – це комунізм, де від кожного по можливостям, а кожному по потребі. Секс –це…деградація чи зростання?»

Буду вдячним за ваші відповіді. Просто в описі конкурсу, я так розумію не еротика, але 18+.

 

Оригінал статті на Букнет: Чи допустять мою книгу у конкурс?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Короткі сюжетні поради

Якщо помічаєте ці 6 ознак — варто переглянути сюжет!

Читач не розуміє хто тут головний герой (отже не відчуває з ним зв’язку).

Читач знає, хто герой, однак в героя немає чіткої мети (отже читач не розуміє мети

Переможці розірашу!!!

Привіт! Це цілий інфаркт, коли доходить до визначення переможців))) На один промокод до “Руда чайка” 32 бажаючих! Добре, що я фарбую волосся, не буде видно сивини) Отже, кому сьогодні посміхнулася удача:

Единий промокод

Флешмоб “Це і моя війна!”

Прочитала тільки що блог Олени Скуловатової “Крим – це Україна”, і раптово мене охопили спогади про все, що відбувалося сім років тому. Я у 2014 році якраз очікувала народження дитини, і дуже добре пам’ятаю, як цілими

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ‘2020» оголосив лавреатів

Стали відомі лавреати ХХІІ Всеукраїнського рейтингу «Книжка року’2020» в семи номінаціях, премії «Нонфікшн» та головної відзнаки «Видавничий імідж року». До списку переможців по номінаціях увійшло 32 книжки, що презентують всі сегменти книжкового ринку України. Серед лавреатів: «Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві» Ганни Улюри (ArtHuss), «Амадока» Софії Андрухович (Видавництво Старого Лева), «Хлібне […]

Різдво Ірини Мельник

Мельник Ірина. Вікна. Книга перша: поезії. – Львів: Джезва, 2016. – 104 с.

Її твори сповнені віталізму. У них, чистих і ніжних, оприявнені життєвість, незнищенність нації. Про це пише zolotapektoral.

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"