Меню

Чи варто продавати книги?

Букнет Чи варто продавати книги?

Чи варто продавати книги?

Сьогодні по дорозі на роботу почув гру вуличного гітариста. Ві чудово вправлявся з гітарою, думаю, що професійно займається і досить давно. Не знаю, чи є в консерваторії клас гітари, але якщо є, то за віком він цілком підходив під статус студента консерваторії. І от виникло питання. Він справжній музикант, чи музикант той, на кого будут продавати квитки у філармонію чи Палац Україна? Хот кращий співак, той хто збирає стадіони, чи той хто безкоштовно співає на вулиці?

До чого це я? У літературі, як у будь-якому мистецтві. Свій рівень зрозумієш тоді, коли запропонуєш читачу заплатити за книгу. Це критерій. Хоча треба памятати, що не завжди професійніший твір буде продаватись більше. Тут як із шабашниками-музиками, що гастролюють по країні з репертуаром 90-х і краще заробляють, ніж ті хто інвестує в альбоми, звук… Однак, поки ти не зробиш крок, то не дізнаєшся, чи готовий твій читач платити вартість кави за твій твір, чи ні.

UPD. Вирішив додати інформацію про платоспроможний попит українців (дехто думає, що вони не готові купувати електронні книжки). У російській версії Літнету за 10 місяців 2019 року куплено понад 500 тис. екземплярів покупцями з України.

Оригінал статті на litnet.com: Чи варто продавати книги?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення