Чемпіон сердець ❤️ Букнету ⭐ — Перший друк❗

Чемпіон сердець ❤️ Букнету ⭐ — Перший друк❗

Чемпіон сердець ❤️ Букнету ⭐ — Перший друк❗

Сьогодні я не буду скромною)))

Якби рік тому мені хтось сказав, що я перед новорічними святами буду сидіти і підписувати свої книги на відправку… я б не повірила)) Настільки далекою від цього я була тоді. Потім був “чарівний копняк” від подруги і моя реєстрація на Букнеті. Трошки пороздивлялася тут все і вирішила почати викладати першу історію… 

“Фантомна довіра”  і “Межі пристойності” були на той момент рукописними чернетками, котрі потрібно було набрати на клавіатурі і редагувати. Першою я хотіла викласти саме “Довіру”, але складна історія життя головного героя та ті жахи, свідками яких він був в Африці, змусили мене передумати, і я почала з “Меж пристойності”.

Мене почали читати, а згодом читачів ставало більше — Букнет почав рекламувати книгу (за що я дуже-дуже ДЯКУЮ❤️) і за вересень “Межі пристойності” мали більше 112 тисяч переглядів.

А потім читачі почали запитувати про паперову книгу… от про папір я точно не думала, але коли питання почало лунати часто, не лише на Букнеті, а й у соцмережах, де читачі запитували про паперові екземпляри для подарунків своїм друзям і родичам, котрі не читають електронних книг — я замислилась. Поцікавилася у декількох авторів їхнім досвідом. Вагалася, але тут на допомогу прийшли друзі, у яких є друзі, котрі працюють у друкарні. Вичитка тексту, корекція, макети… друк тестового екземпляру і невдовзі до мене приїхала “перша дитина”, яку роздивлялася з усіх боків, вишукуючи де і що не так. Правки і…

Вчора ввечері до мене додому приїхали примірники у м’якій обкладинці, про що я одразу ж повідомила у моїй групі в Facebook “Потеревеньки у Лани Вернік”, ексклюзив для моїх любих потеревеньківців))) Вже сьогодні мій “відділ продажу” відправив їх читачам, котрі вчора оплатили свої примірники. Наразі збираються замовлення на наступний виїзд до Нової пошти. Особисто я намагаюся мінімізувати своє втручання у цей процес і обмежуюсь підписанням книг, бо у мене “Світанкова кава”)))

Книги у  твердих обкладинках (через технічні причини, а також свята) приїдуть до мене орієнтовно 17 січня.

То ж, хто не в групі і цікавився друкованою книгою звертайтеся до мене у соцмережах:

Моя сторінка у Facebook @LanaVernikWriter
Мій профіль у Facebook Лана Вернік
Мій Instagram

Кількість примірників обмежена.

Оригінал статті на Букнет: Чемпіон сердець ❤️ Букнету ⭐ — Перший друк❗

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу