Челендж “Який(яка) ти автор(ка)?”
Підгледів челендж у пані Енн Бернс. Залюбки його продовжу, а вам пропоную приєднатися також.
Отже, пишіть в коментарях:
1. Я пишу, бо… (назвіть причину, яка надихає вас творити)
2. Мій найулюбленіший персонаж з написаних — це… (опишіть або коротко згадайте ім’я свого найулюбленішого персонажа, якого коли-небудь створили, і назву твору)
3. Тема, яку я боюся зачепити в текстах, але колись напишу (думаю, зрозуміло без пояснень)
4. Я — автор, який (одне слово або коротка фраза).
Почну з себе:
1. Я пишу, бо це дозволяє втекти від реальності (війна, інфляція, …), дозволяє написати детективно-психологічні історії, які з задоволенням читали б (і дивилися екранізації) ще років так 40 тому, але тоді просто не було попиту… або бажання).
2. Мабуть, Лоретта Борисова з “Семи граней обману” (та майбутніх частин циклу “Фрагменти мовчання”). Витончена, стримана, вихована, інтелігентна, “сталева”. Жінка, яку хотілося б бачити поряд з собою, але життя розпорядилося трішки інакше. Можливо, тому, що я сам ще не став “кращою версією себе”, щоб їй відповідати.
3. Скоріш за все, це опис реальних бойових дій (серйозно, не знаю, як про це все писатиму, сподіваюсь, що не писатиму ніколи)
4. Автор, який обожнює старі детективи, напружені сюжети, класичні автівки і персонажів “старої школи”
Тепер чекаю на ваші відповіді!
Оригінал статті на Букнет: Челендж “Який(яка) ти автор(ка)?”
Блог
Гурт «Очеретяний кіт» випустив пісню на вірш Валерія ПузікаУ межах мистецького проєкту «Збиті рими» відбулася прем’єра пісні «Перекотиполе», яку гурт «Очеретяний кіт» створив на вірш військовослужбовця ЗСУ, письменника, режисера й художника Ва
У Нігерії авторки еротичних романів через релігійну цензуру продають книжки у WhatsAppУ північній Нігерії авторки еротичних і любовних романів мовою хауса дедалі частіше публікують свої тексти у закритих жіночих WhatsApp-групах, щоб уникати контролю релігійних цензорів,
Давайте просто здамося росіянамДавайте просто здамося росіянам.
Саме це я чую в кожному “я не політична людина” але я розмовляю, пишу і думаю російською, маю на це право. І буду “прєвозносіть на публіку російскоє творчєство, потому что могу
Смачний трилерВІТАЮ!
Пропоную до вашої уваги уривок з нової глави ” Контракт на життя”:
— Стейсі кохає мене, хлопче, і ти з цим нічого не вдієш, — спльовує кров із рота чоловік, спокійно дивлячись на мене. Хоча ні — в очах
“Моя пантера з іншого світу” вже на сайті!♥️☺️Новинка Моя пантера з іншого світу вже чекає на знайомство з читачами!)) Буду щаслива будь-якій підтримці! ❣️
Я вже хотів потягнутися за телефоном, щоб викликати чи то поліцію, чи то психіатрів, як раптом почалося
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.