Час Героя. Буктрейлер, цитата і тп))

Час Героя. Буктрейлер, цитата і тп))

Час Героя. Буктрейлер, цитата і тп))

 

ЦИТАТА:

 

#три_місяці_тому

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і відповідно не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени, – Влад, наш педагог з командної взаємодії, темноволосий кароокий чоловік років сорока, виглядав доволі стомленим. – Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиверхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована тож на порятунок заручника у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху.

Завдання виглядало доволі складним, особливо з урахуванням того, що часу давалося вкрай мало. Напевно, це було зроблено для того, щоб поставити нас всіх у стресову ситуацію і подивитися, як ми з нею впораємося.

— Розмінування можливе? Чи час до вибуху — це просто  стандартна умова? – запитав я в екзамінатора.

— Розмінування можливе, – він кивнув та усміхнувся. — Якщо будівлю буде розміновано, то ліміт часу на порятунок знімається.

— Зрозуміло, – я теж кивнув викладачу.

— Готові? — перепитав він.

— Так, – мало не хором відповіли всі ми.

— Тоді ваш час пішов! – він вистрілив вгору якоюсь червоною ракетою і ми всі в ту ж мить рвонули до будівлі.

Я розумів, що зараз саме час побільше дізнатися про інших членів команди. Я більше не дам моїй команді, нехай і новій та тимчасовій, програти просто тому, що ми не змогли домовитися. Але часу було мало і тому я сподівався, що вони зрозуміють, що це реально потрібно і мені не доведеться їх вмовляти.

— Ваші здібності? — швидко спитав я інших.

— Я — Юміко, можна просто Юмі або Ю, —  низенька темноволоса дівчина азійської зовнішності мило посміхнулася мені. — Моя спеціалізація — стрільба, дальній бій. Поки що стріляю через медіум-рушницю, в майбутньому матиму змогу стріляти без неї, принаймні, так говорять мій викладач і лікар, який досліджує роботу мого тіла і здібності.

— Ден, танк, спеціалізація — ближній бій, — сказав високий підкачаний хлопець з таких самих боржників, як і ми всі. — Крім того мене майже неможливо вбити, тож я підійду для того, щоб вимотувати супротивника.

Ден виглядав доволі надійно. Саме такі хлопці і стають лідерами команд. Сильні, вольові, з бойовим ухилом сили. Він буде основою цієї команди і саме від нього на вісімдесят відсотків буде залежати успішне звільнення заручника.

— Аля, хілер, — блондинка з нафарбованими червоною помадою губами також усміхнулася. — Зцілюю поранення будь-якої складності, але маю ліміт на використання сили.

Блондинка Аля, на відміну від Дена, довіри не викликала. Виглядала занадто зверхньою і слабкою. А роль хілера команди також є критичною… Хоча, в зв’язці з сильним лідером вона теж може потягнутися до нових цілей…

— А чого це ми взагалі маємо тобі все це розказувати? – на мене подивився останній член нашої команди – підкачаний світловолосий хлопець. – Хіба ти не той студент-заочник? В тебе хоч здібності є? Чого ми маємо тебе слухатись?

Як багато питань… Все ж, я ненавиджу працювати з людьми. Не дарма вчився дистанційно. Але з цим практичним екзаменом дистанційно не впоратись самому.

Впевнений, що не зважаючи на його негативний настрій, він, як і всі, хоче нарешті скласти цей іспит, тож треба йому нагадати…

— Того, що це завдання на командну роботу, – я подивився на цього придурка. – Може ти і хочеш вдруге провалити цей іспит, та я сам налаштований пройти його і нарешті піти на практику. А здібності… Якщо не вдаватися в деталі, моя здібність — високий інтелект. Саме тому я тут.

— Що за дурість! Хіба це взагалі здібність? – пробубнів цей придурок. 

— То як тебе звати? — таки перепитав я хлопця.

— Рома, — нарешті відповів він.

Тоді я лиш усміхнувся, ще не знав, що саме цей день стане початком кінця. Саме в той день ми були втягнуті в протистояння, до якого жоден із нас не був готовий…

 

Анотація до книги “Час Героя”

— …Всі ви — талановиті, але дуже погано працюєте в команді. Саме тому ви зараз тут. Якщо у вас не вийде потоваришувати, то вам не дадуть рекомендації і відповідно не візьмуть на практику, навіть не дивлячись на те, що ви всі склали інші бакалаврські екзамени Ваше завдання — врятувати заручника, – він глянув на закинуту десятиверхівку, біля якої ми стояли. – Десь в цій будівлі є злодій та заручник. Крім того, будівля замінована тож на порятунок у вас є рівно сорок п’ять хвилин до вибуху.

 

Два друга з надздібностями.

Два сильних характери, але надто різні моральні позиції.

Один вважає, що заради вищої мети можна піти на все і людина сама собі бог і суддя.

Інший же вважає, що сила має служити тільки на благо людей, а не на своє власне і що людина — далеко не Бог….

 

Читай “Час Героя” вже зараз =)) Буду рада побачитися з тобою на сторінках книги!

 

Оригінал статті на Букнет: Час Героя. Буктрейлер, цитата і тп))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"