Часопис «Лемківщина» перейшов в електронний формат

Часопис «Лемківщина» перейшов в електронний формат

Організація оборони Лемківщини (ООЛ) у США, з гордістю повідомляє, що журнал «Лемківщина» усучаснюється та переходить в електронний формат. Випуск восени ц. р. став першим електронним часописом «Лемківщина», який можна знайти на вебсторінці. Про це повідомляє meest-online.com.
Крім цього, натхнена метою якомога більшого поширення нашого електронного часопису, ООЛ ycyває абонентську плату та розповсюджуватиме поточні видання безоплатно. У міру виходу нових номерів, попередні випуски будуть розміщувати в електронній бібліотеці всіх примірників «Лемківщини», починаючи з 1979-го, яка є доступною на вебсторінці OOЛ лише для членів OOЛ.
Електронна версія «Лемківщини» стане більш яскравим та динамічним виданням для ширшої авдиторії читачів — від повного видання в кольорі до вмикання гіперпосилань із додатковими відео та мережними статтями, до уможливлення отримувати доступ до часопису на своїх стільникових телефонах чи планшетах. В ньому подаватимуть більше матеріалу англійською мовою для молодшого покоління лемко-американців, а також лемківським діалектом задля його збереження.
Нова редакційна колегія у складі Діани Гованської-Рейлі, Андрія Хомика, Ірини Стахири, Марка Гованського, Марійки Шмотолочі та Петра Косцьолека підтримуватиме високі стандарти попередніх редакторів «Лемківщини». Читачі й надалі отримуватимуть якісну інформацію на теми, які від початку створення видання були його частиною, — культура, мистецтво, національні традиції, історія, мемуари та життя ООЛ.
Темою першого електронного випуску часопису редакційна колегія обрала «Дома», досліджуючи, як лемки відчувають свій зв’язок із Батьківщиною-Лемківщиною, незалежно до якого поколінням лемків вони належать, перебуваючи на теренах США чи в інших куточках світу. В цьому виданні читачі знайдуть, приміром, прозу Анни Воробель, написану лемківським діалектом про те, що означає бути вдома; уривки з «Енциклопедії Лемківщини» Івана Красовського, що пояснюють, чому лемки є найзахіднішою частиною української нації; та інформацію від Джастіна-Кірка Гавзера про те, як отримати доступ до генеалогічних записів і мап у пошуках своїх предків та їхніх сіл.
ООЛ вельми радіє переходу часопису у цифровий формат, адже це уможливить спілкування зі світовим співтовариством лемків і тими, хто цікавиться темою Лемківського краю. Для контакту з редакційною колегією з будь-яких питань, будь ласка, пишіть на електронну адресу: editor@lemko-ool.com.
Як повідомляв «Міст», закордонні лемки отримали нове керівництво.
Пресслужба ООЛ

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Часопис «Лемківщина» перейшов в електронний формат

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Документальний фільм про сім’ю з прифронтової Красногорівки виходить в онлайн-прокат

З 15 січня на сервісі OLL. TV для онлайн-перегляду доступні створені за підтримки Держкіно українська документальна сенсація «Земля блакитна, ніби апельсин» та екранізація однойменного бестселера Єжи Ко

Порадьте книгу для легкого прочитання

Друзі, у мене зараз відпочинок між сесією і новим семестром і хчоеться поитати щось легке і для душі.  А в ідеалоі про зиму, враховуючи походу за вікном.Чи є такі твори на букнеті?

Знижка на “Я тебе покараю”!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 15% на мою історію: 

Я тебе покараю

– Ти будеш мені підкорятися, – пальці опікуна ковзають по моєму обличчю і спускаються до шиї.
– Навіть ти не зможеш мене змусити, – ховаю страх за натягнутою

Історій мільйони – але їх різновидів тільки 10?

Це не моя класифікація і не мій досвід. Але своєрідний ексклюзив, для авторів, які цікавляться побудовою сюжету захоплюючої історії.

Читаючи різних успішних і не дуже сценаристів, неодноразово чула про книгу «Врятуйте

Провела цікаве дослідження.

Я на букнеті недавно, але дуже цікавлюсь рейтингами книг. Якщо я правильно розумію, то чим більше зірочок, тим вищий рейтинг? Так як математика мені хороший друг, то я підрахувала, що в найпопулярніших книг співвідношення

Перейти до блогу