Цільва аудиторія, або маркетинг для чайників

Цільва аудиторія, або маркетинг для чайників

Цільва аудиторія, або маркетинг для чайників

Очікувати те, що ти унікальна особистість й до тебе всі потягнуться за творчістю це безглуздо, так якщо це була б правда, то всі твої сусіди та й усе твоє місто стояло  зараз перед дверима й просило дати, щось почитати.  Водночас мер міста вже замовляв би хвалебну оду самому собі. А саме так думає автор початківець.

1. Письменники.

2 Читачі.

Письменники прийшли сюди показувати власну творчість і вони прагнуть, щоб читали саме їх. Творчість інших їх цікавить опосередковано, наприклад, щоб взяти якісь ідеї й переробити, або читати по обміну для вишукування помилок бути бета читачами, обережно є такі, що не сприймають критики, аж ніяк особливо початківці, а зміст читати один одного і не об’являти помилки? Типу похвалити й розійтися, для мене це важкувато.

Отже, виділимо серед письменників категорії. Попереджаю один той самий автор може входити в декілька категорій.

1. В людини сердечний біль пише, як засіб зняти стрес. Така людина не готова вас читати. гостро реагує на критику. Її улюблена фраза “я тут не заради грошей”. Рекомендація поставити три зірочки прочитати якусь главу написати комент. Дати спокій. Від бажання критикувати відмовити.

2. Автор ЧСВ – прагне, щоб його хвалили, підіймає свою самооцінку коштом перших. Для нього головне рейтинг. Буде наганяти бото ферми та купувати сам собі зірочки. Щиро йому подякуйте за фінансовий вклад в розвиток платформи.

3. Конюктурщик – людина, що вміє писати будь. робить це заради грошей. дружити ні з ким не збирається. Має контракт з платформою. являється тією людиною. яка заробляє основні гроші. Сприйняти, як конкурента. Вчитися в нього.

4. Несуни – пишуть заради пропаганди. Несуть в народ сенси та ідеологію. Можна дружити, схильні до безкорисної допомоги, поки ваша ідеологія збігається в іншому випадку стаєте ворогами.

5 Аматори – автори, які вчаться ремеслу. Йдуть на контакт, просять, щоб їх вичитували, сприймають критику. Читають книги та статі з “теорії літератури”, вивчають мову. Для них гроші важливо, але вони об’єктивно оцінюють свій рівень, порівнюють себе з іншими та хочуть рости. Найбільша небезпека для них це не вірне порівняння. Рівнятися потрібно на кон’юнктурника, а часто з ним плутають автора ЧСВ.

Тепер про читачів ми відійдемо від класичного маркетингу через те, що його важко застосувати.

Отже дві групи.

1) активні

2) не активні.

За неактивних не можна нічого сказати. Через те, що вони просто читають й це насправді їхня біда через те, що автор не може зрозуміти їхньої потреби й змушений вгадувати.

Активні у свою чергу діляться на

1. платоспроможні 

2 не платоспроможні.

Ну ясно вас цікавить 1 група і писати саме під її смаки.

За кількістю читання.

1. Фанати одного автора

2. Люблять певний жанр

3 Мультичитачі.

Для вас важливо хапатися за категорію 2 й переводити їх в категорію 1. Робити своїми фанатами. мультичитач він як прийшов легко, так легко й піде.

Ви повинні розуміти такі речі. 

1 Більшість читачів не активні, вони просто читають і ніяк не реагують.

2. Велика кількість людей щодня звантажує додаток й користується ним один два рази на рік. попавши на декілька книг, які не відповідають їх смакам вони переходять на інші розваги.

3. в активних читачів часто змінюється спосіб життя і від цього вони перестають бути активними й на їх місце приходять нові. тому праця з читачем постійна.

4. Читач банально змінюється росте, і те що вчора йому здавалося цікавим до неможливості. Сьогодні може бути прісним. того він починає читати іншого автора, а на його місце має прийти новий читач.

5. Писати потрібно цікаво. Не просто багато, а якраз цікаво тримаючи руку на пульсі суспільства і потреб широких мас. Людина істота соціальна й не може жити поза соціумом. Чим більше ви розумієте широкі маси і їх потреби, тим Ваш успіх стає можливішим.

Успіху Вам в розумінні своєї цільової аудиторії та становлення комерційним, професійним автором.

Оригінал статті на Букнет: Цільва аудиторія, або маркетинг для чайників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"